Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Договор с ЖЭКом

Перейти донизу 
+15
anuta
vasya_k
Stanislav4ik
Youliya8888
Vitaliy80008
Valgus
lis
investor110
Vilira
Chiw
IriSha
valentina0405
metrolog
drug123
Hawker
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
investor110




Повідомлень : 91
Дата реєстрації : 14.09.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 11:20

Hawker пише:
investor110 пише:
Все претензии к застрощику/ЖЭКу должны быть письменно оформлены и вручены им либо по почте заказным письмом с уведомлением, либо сданы под роспись в канцелярию с получением входящего номера.

Это происходит группой инициативных инвесторов прямо в эти минуты
Молодцы!
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 11:52

Требование принудительно самим устанавливать индивидуальные теплосчетчики тоже необоснованно. Конечно, инд. теплосчетчик полезная штука и за таким учетом будущее, но пока что это личное дело каждого -- сейчас нет такой обязанности ни в одном законе.
Даже ВРУ в сое время такую норму не приняло. Как раз в сентябре 2013 года в Раду был подан з/п авторства еще Микилы Янивича о принудительной установке счетчиков, но не прокатило.
Да, между прочим по новым нормам все новострои должны быть оборудованы общедомовыми счетчиками тепла и воды, что уже значительно лучше, чем учет и оплата по нормативам. А застройщики хотя и не обязаны, но могут при желании предусмотреть в проекте сразу установку и квартирных теплосчетчиков, что, как я знаю, и было сделано в некоторых новых домах у знакомых. Поэтому навязывание жильцам теплосчетчиков я могу объяснить исключительно личной выгодой ЖЭКа и связанными с ним фирмами (девайсы-проекты-монтаж).
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 13:46

Ребята, напишите плиз как прошла и чем закончилась встреча с жеком. очень интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 14:00

Данный разговор сейчас происходит в нашей группе вайбер. Если вы еще не там-милости прошу в спец тему или личку ко мне телефон
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 15:31

metrolog пише:
Данный разговор сейчас происходит в нашей группе вайбер. Если вы еще не там-милости прошу в спец тему или личку ко мне телефон
у меня древний телефон и вайбер в нем не живет((((
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 15:35

На компьютер можно поставить) сегодня Виктория обещала описать приём квартиры и не подписание договора
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 16:24

metrolog пише:
На компьютер можно поставить) сегодня Виктория обещала описать приём квартиры и не подписание договора
не вышло((( попробовал на комп поставить. после установки написало, что для активации вибера на компе, он должен быть установлен сперва на моб устройство.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 16:33

Мы с ключами. Договор с ЖЭКом не подписывали, в принципе логично, так как я подписала обращение о несогласии с условиями ЖЭКа. Акт тоже не подписали, поскольку есть вопросы к застройщику: трещины в стяжке, трещины на окнах, сами окна и пластмас. ограждения на балконе, дырка между этажами возле газ. трубы. Остальное решаемо, но в акте можно и описать.
Чем больше будет несогласных с договором ЖЭКа, тем больше у нас шансов решить с ним вопрос полюбовно.
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 17:44

lis пише:
metrolog пише:
На компьютер можно поставить) сегодня Виктория обещала описать приём квартиры и не подписание договора
не вышло((( попробовал на комп поставить. после установки написало, что для активации вибера на компе, он должен быть установлен сперва на моб устройство.
Те саме. Кохався з цим вайбером з 1,5 години. Спочатку поставив самий вайбер. Виявилося воно не працює під проксі. Згодом поставив проксіфілер, тоді вайбер запрацював, але виявилося, що його потрібно зареєструвати з андроїд пристрою! Після цього завантажив два емулятора андроїда, які сволочі з проксі також не працюють, але і на проксіфілер вони чхали.... Терпіння скінчилося. Вирішив додому приїду у мене там є планшет спробую в ньому зареєструватися і вже на роботі зайти. Цікаво чим цей вайбер кращий за той же скайп? Вибачте, якщо може не по темі розділу описав свої потуги.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 18:05

блин не знаю в чем проблема, установил на комп, на телефон пришла смс с кодом, ввел и вуаля
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 18:53

metrolog пише:
блин не знаю в чем проблема, установил на комп, на телефон пришла смс с кодом, ввел и вуаля
Можливо це можна було зробити на ранніх версіях вайбера? Я стягнув з офіційного сайту останню версію і там після входу пише наступне: Ви маєте вайбер на своєму мобільному телефоні? "Так" "НІ". Нажимаю "Ні". Відкривається: Для активації вайбер на компютері спочатку треба встановити програму на своєму мобільному пристрої. Виберіть свій мобільний пристрій(і внизу віконця з операційними iOS, Android, Windows Phone, Blackberry, Other(Nokia)). Вибравши якусь з цих вкладок відкривається сайт вайбер щоб загрузити встановлюючий файл на ці операційні системи! Де реєстрація і введення номера мобільного на який повинна прийти смс? Можу скинути з скрінами. + В ще однієї людини не вийшло!
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 18:54

metrolog пише:
блин не знаю в чем проблема, установил на комп, на телефон пришла смс с кодом, ввел и вуаля
когда на комп поставили, он вас спросил, есть ли у вас учетка на мобильном телефоне?(ну или как-то так)

vasya_k пише:
metrolog пише:
блин не знаю в чем проблема, установил на комп, на телефон пришла смс с кодом, ввел и вуаля
Можливо це можна було зробити на ранніх версіях вайбера? Я стягнув з офіційного сайту останню версію і там після входу пише наступне: Ви маєте вайбер на своєму мобільному телефоні? "Так" "НІ". Нажимаю "Ні". Відкривається:  Для активації вайбер на компютері спочатку треба встановити програму на своєму мобільному пристрої.
именно так
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 19:12

Чтобы начать использовать на компьютере или планшете необходимо сначала установить на телефон. А после подтверждения кодом из смс, с телефона можно удалить и продолжать пользоваться на компьютере/планшете.

А теперь ближе к теме. Расскажите пожалуйста как проходило "вручение" нашего обращения.
Повернутися до початку Перейти донизу
Stanislav4ik
Club Member
Club Member



Повідомлень : 29
Репутація : 2
Дата реєстрації : 15.09.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 23:06

Где можно ознакомится с текстом обращения?
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 23:12

И все молчат? Я так группа поддержки, так сказать тыл прикрывал) 
где Виктория с обещанным докладом?
Ярослав сказал отпишется тогда, когда отправит копии документов в горадминистрацию. 
От ЖЭКа  ждем письменное разъяснение по поводу договоров, их юристы уже работают. Думаю на месяцок затянут. Ключи выдают без подписания договоров, акты подписываются по состоянию квартиры.
П.С. По парковке борьба будет насмерть)
Повернутися до початку Перейти донизу
anuta
Club Member
Club Member
anuta


Повідомлень : 28
Репутація : 4
Дата реєстрації : 13.09.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 29 Вер 2015, 23:21

Мои телефон и комп с вайбером тоже не дружат поэтому просьба обо всем писать тут
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСр 30 Вер 2015, 00:06

https://dzerela.ukraine7.com/t90-topic  як і обіцяв Ярослав
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 27 Жовт 2015, 23:35

"10.11. Сторони погоджуються що обсяг прав, обов’язків та відповідальність Сторін за даним Договором є рівна і жодна з умов даного договору окремо або в сукупності не порушує права та законні інтереси Сторін та третіх осіб."
[ ви в праві апелювати до цього пункту: штрафні санкції для нас прописані, для ЖЕКу - ні. способу вплинути на ЖЕК в принятті рішення - не існує. строк дії договору у умови розторгнення і пролонгації не прописані, що забирає в нас фактично єдиний спосіб впливу на ЖЕК
 Дякую за підказку.
 Сергей, вы первый из 7-го кто идет на приемку, не знаете?
 і повторюю: "ми згодні підписати з вами договір і платити справедливу плату за якісні послуги. але підписати ми хочемо договір, в якому у нас теж будуть права, і механізми впливу на якість послуг"
 ніяких "ми не будемо підписувати"
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyВт 27 Жовт 2015, 23:38

: З коментарем Ярослава згоден, я також за конструктивний діалог.
 Ярослав добрий вечір. Позиція зрозуміла, та що казати - ясно. Але давай змоделюємо можливі ситуації після таких слів. Чи не буде у них позиції, як звик казати їх юрист: "Маємо що маємо іншого не буде". Як вважаєш?
 Скоріше за все так і буде, пропонуйте як альтернативу підписати протокол розбіжностей. Вони теж відмовляться. Після чого зі спокійною совістю підписуєто договір, а протокол розбіжностей відсилаєте рекомендованим листом з описом вмісту та підтвердженням про доставку
 Після чого чекаєте на права власності і морально готуєтеся судитися :о)
Спробуйте пояснити їм, що адекватна поведінка і людський договір - це ситуація win-win для обох сторін
 Ви не паритеся з купою комунальних проблем, отримуючи адекватні послуги за притомними тарифами, вони заробляють собі свою маржу
 Я, наприклад, погодився і на погані умови цього договору, якщо буде можливість його розірвати та створити ОСББ.
 Погодився б...
 А інакше - будемо судитися, і 100% виграємо як не в першій інстанції, так в другій, і вони втратять все нажиеинепосильною працею (ц)т
 Ок. Ситуація 2. Хтось (або група людей) виграють суд. Їм вносять зміни або пропонують інший договір. Результат: в одному будинку люди живуть за різних умов та цін та р зізними правами? Хіба таке можливо? Ми ж не в Гондурасі!
 Всі мають судитися
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСр 28 Жовт 2015, 00:37

metrolog пише:

 Я, наприклад, погодився і на погані умови цього договору, якщо буде можливість його розірвати та створити ОСББ.
 Погодився б...
 
а без фиксации срока действия договора разорвать его нет способов, кроме как через суд?
Повернутися до початку Перейти донизу
Yuliya_Ya
Club Member
Club Member
Yuliya_Ya


Повідомлень : 35
Репутація : 2
Дата реєстрації : 28.09.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 10:38

drug123 пише:
Yuliya_Ya пише:
Так вот, поразмыслив еще несколько дней пришли к выводу, что, поскольку нам достаточно "толсто" намекнули, что  требования заявления не удовлетворят, и поскольку тоже есть определенные причины для наискорейшего вселения, будем подписывать довогор как он есть сейчас. И вот позавчера подписали.
Юля, і правильно зробили, особливо якщо ваш підпис стоїть під заявою ініціативної групи. Але нам не час розслаблятися, я очікую, що сюрпризів для нас ЖЕКом приготовано ще немало, це ви ще не стикнулися безпосередньо з доступом до власних лічильників за "символічну" суму в 200 грн і з дискусією по лічильникам тепла.

Yuliya_Ya пише:
Вопрос у инициативной группе: скажите, пожалуйста, уже есть ответ от них?
Ні, не отримали, і якщо в наступні дні так і не отримаємо, - то це буде виявом неповаги не тільки до нас, як людей, що довірили їм власні кошти, а й до закону. Якщо відповіді нам не було надіслано вчора (останній день згідно закону), то особисто я і ще деякі сусіди цілком серйозно налаштовані на те, щоб домагатися покарання наших візаві згідно діючого КуАПП.

Yuliya_Ya пише:
И вопрос залу:какие цифры вам называли (если называли) по теплосчетчику? (ато мы с мужем спрашивали каждый отдельно, и ему назвали одну цифру, а мне - в два раза больше (смешно, но факт)
От саме ця постійна брехня і намагання здерти три шкури на рівному місці дістає найбільше. Про ситуацію зі сміттям я вже писав, з теплолічильниками нам вже намагалися локшини на вуха навісити щодо того, что можна ставити тільки їхні лічильники і ніякі інші (читай дешевші) вони не дозволять ставити. Тим самим вони порушують купу законів, норм, та інших підзаконних актів у своєму намаганні хапнути побільше.

Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 16:01

Yuliya_Ya пише:
Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".
Юля, згоден, так і є, я більше того скажу - є значно більш серйозне зауваження щодо цього договору, яке робить його розірвання ще простішим і набагато ймовірнішим. А якщо ви підписували спільне звернення до ЖЕКу - то у вас на руках ще додатково є докази того, що ви підписуючи договір діяли під примусом заради збереження своїх інвестицій. Саме тому я всим у вайберівському чаті рекомендував підписувати договір і морально готуватися до судів.
Додатково, зараз АМКУ серійно впаює експлуатаційним органіцаціям, що укладають договори на обслуговування, які не відповідають законодавству, штрафи в розмірі 10% від річного оберту. Варто тільки пожалітися. Нагадаю, що законом про послуги ЖКГ передбачено укладання договорів, які складені на основі типового договору. "На основі" - означає, що в договір не можуть бути внесені пункти, які обмежують права, викладені в типовому договорі. Типовий договір затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529, він вельми вигідний для споживачів комунпослуг.


Останній раз редагувалося: drug123 (Сб 31 Жовт 2015, 16:21), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
yasha0804
Club Member
Club Member
yasha0804


Повідомлень : 25
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2015, 23:54

Yuliya_Ya пише:
drug123 пише:
Yuliya_Ya пише:
Так вот, поразмыслив еще несколько дней пришли к выводу, что, поскольку нам достаточно "толсто" намекнули, что  требования заявления не удовлетворят, и поскольку тоже есть определенные причины для наискорейшего вселения, будем подписывать довогор как он есть сейчас. И вот позавчера подписали.
Юля, і правильно зробили, особливо якщо ваш підпис стоїть під заявою ініціативної групи. Але нам не час розслаблятися, я очікую, що сюрпризів для нас ЖЕКом приготовано ще немало, це ви ще не стикнулися безпосередньо з доступом до власних лічильників за "символічну" суму в 200 грн і з дискусією по лічильникам тепла.

Yuliya_Ya пише:
Вопрос у инициативной группе: скажите, пожалуйста, уже есть ответ от них?
Ні, не отримали, і якщо в наступні дні так і не отримаємо, - то це буде виявом неповаги не тільки до нас, як людей, що довірили їм власні кошти, а й до закону. Якщо відповіді нам не було надіслано вчора (останній день згідно закону), то особисто я і ще деякі сусіди цілком серйозно налаштовані на те, щоб домагатися покарання наших візаві згідно діючого КуАПП.

Yuliya_Ya пише:
И вопрос залу:какие цифры вам называли (если называли) по теплосчетчику? (ато мы с мужем спрашивали каждый отдельно, и ему назвали одну цифру, а мне - в два раза больше (смешно, но факт)
От саме ця постійна брехня і намагання здерти три шкури на рівному місці дістає найбільше. Про ситуацію зі сміттям я вже писав, з теплолічильниками нам вже намагалися локшини на вуха навісити щодо того, что можна ставити тільки їхні лічильники і ніякі інші (читай дешевші) вони не дозволять ставити. Тим самим вони порушують купу законів, норм, та інших підзаконних актів у своєму намаганні хапнути побільше.

Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".

Юля, юрист вас слишком обнадежил. Срок действия договора является существенным условием, но бессрочные договора, т.е те, в которых не прописано - сроком на столько-то лет или действует до такого-то числа не являются "не легитимными". В договоре ЖЭКа прописано - действует с моменты подписания и до полного исполнения сторонами своих обязательств. Этого достаточно.
Повернутися до початку Перейти донизу
yasha0804
Club Member
Club Member
yasha0804


Повідомлень : 25
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyПн 02 Лист 2015, 00:28

drug123 пише:
Yuliya_Ya пише:
Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".
Юля, згоден, так і є, я більше того скажу - є значно більш серйозне зауваження щодо цього договору, яке робить його розірвання ще простішим і набагато ймовірнішим. А якщо ви підписували спільне звернення до ЖЕКу - то у вас на руках ще додатково є докази того, що ви підписуючи договір діяли під примусом заради збереження своїх інвестицій. Саме тому я всим у вайберівському чаті рекомендував підписувати договір і морально готуватися до судів.
Додатково, зараз АМКУ серійно впаює експлуатаційним органіцаціям, що укладають договори на обслуговування, які не відповідають законодавству, штрафи в розмірі 10% від річного оберту. Варто тільки пожалітися. Нагадаю, що законом про послуги ЖКГ передбачено укладання договорів, які складені на основі типового договору. "На основі" - означає, що в договір не можуть бути внесені пункти, які обмежують права, викладені в типовому договорі. Типовий договір затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529, він вельми вигідний для споживачів комунпослуг.
Ярослав, хотелось бы по факту:
1.) Что за серьезные замечания, которые сделают расторжение этого договора легким? Читаем ст. 651 ЦК
Стаття 651. Підстави для зміни або розірвання договору

1. Зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

2. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Iстотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

3. У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим
2.) Относительно жалобы в АКМУ. А кто сказал, что договор не соответствует законодательству? Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
3.) Подписание договора на основе типовой формы, согласно законодательства ЖКХ - это скорее рекомендация Сторонам, а не обязательство Сторон. Договор-это соглашение Сторон и согласно ХКУ, стороны вольны сами определять условия договора, требование со стороны законодательства есть только относительно существенных условий.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyПн 02 Лист 2015, 08:29

yasha0804 пише:

Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
если мы еще не владельцы, то кем мы выступаем при заключении договора? в конце концов, можем ли мы жаловаться не как владельцы, а как потребители услуг?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 EmptyПн 02 Лист 2015, 09:15

lis пише:
yasha0804 пише:

Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
если мы еще не владельцы, то кем мы выступаем при заключении договора? в конце концов, можем ли мы жаловаться не как владельцы, а как потребители услуг?
Ну, враховуючи, що до отримання нами свідотства про право власності, квартири, як і весь будинок, є власністю забудовника, - то ми тут виступаємо цапами-відбувуайлами, які оплачують утримання чужого майна. Ну це по факту.
Про споживачів послуг - не зрозумів, що ви маєте на увазі, на що жалітися?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 3 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Договор с ЖЭКом
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Договор с ЖЕКом - Додаток 3. Выполнять или не выполнять?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: