Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Договор с ЖЭКом

Перейти донизу 
+15
anuta
vasya_k
Stanislav4ik
Youliya8888
Vitaliy80008
Valgus
lis
investor110
Vilira
Chiw
IriSha
valentina0405
metrolog
drug123
Hawker
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
lis
Club Member
Club Member



Повідомлень : 223
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 09:21

investor110 пише:
подскажите, как жилец первой очереди, а как у вас обстояло в свое время дело по поводу сертифицированных ремонтников, согласования ремонтов с жеком и прочего? было такое в договоре?
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 14:49

Стекление балконов согласно схеме  - до ограждения, стеклами без пластиковых вставок. Обычный ремонт - без согласований. Перепланировка без вмешательства в несущие стены и коммуникации - согласовывали с главным инженером, но без всяких официальных разрешений. Вообще то с апреля 2015 года это и не требует каких-то особых разрешений:

Житловий кодекс
Стаття 152. Порядок проведення переобладнання і
перепланування приміщень приватного
житлового фонду

Виконання власниками робіт з переобладнання та перепланування
жилого будинку і жилого приміщення приватного житлового фонду, які
не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні
системи загального користування, не потребує отримання документів,
що дають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт
введення об’єкта в експлуатацію не потребується.

Но если из-за ваших ремонтов у соседей потом будут проблемы с их квартирами, то отвечать вам придется.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 15:08

investor110 пише:

Стекление балконов согласно схеме - до ограждения, стеклами без пластиковых вставок.
....
Но если из-за ваших ремонтов у соседей потом будут проблемы с их квартирами, то отвечать вам придется.
Спасибо за ответ.
По поводу остекления, видел фотки первой очереди, где некоторые балконы застеклялись без демонтажа металлического ограждения, а некоторые с демонтажем. Демонтаж тоже нужно согласовывать или это просто упущение тех жильцов? просто я с трудом представляю как они его красить будут после застекления, ну и само собой некрасиво такое смотрится.
Нет, ну если у соседей возникнут проблемы из-за моего ремонта, в виде пожаров, потопов и тд(тьфу-тьфу-тьфу), то я по-любому буду отвечать, даже если проекты 10 раз согласованы/пересогласованы и спецы с 20-сертификатами делали. крайним я окажусь при любом раскладе, это понятно. Но смею заверить, что никаких перепланировок, даже минимальных делать не собираюсь. просто спросил ради интереса.
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 15:17

[quote="lis"]
investor110 пише:


По поводу остекления, видел фотки первой очереди, где некоторые балконы застеклялись без демонтажа металлического ограждения, а некоторые с демонтажем.

не знаю, не видел по первой очереди демонтаж ограждения. Фото плиз в студию.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 15:21

У меня остекление без демонтажа ограждения, как глав. инж. порекомендовал. Как его красить - тоже не предсавляю Smile Демонтажа ограждений у нас не видел вроде, хотя особо и не присматривался. Был случай в соседнем доме, когда чел. наврил стойки с выносом прямо снаружи ограждения - так его заставили все убрать и сделать как надо.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 16:27

фотку затрудняюсь скинуть, не помню в каком разделе видел. да и не суть важно. может недосмотрел. ну а то что без демонтажа - печально
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 17:16

так с демонтажом и не безопасно! другое дело они убого выглядят, это я согласен, на кованные пожадничали. А вообще глаза видели что покупают, думаю основная масса перед покупкой заходила посмотреть первую очередь
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: ограждение   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 17:24

Валера, как то мониторил, заказать такие перила из полированной нержавейки - очень доступно. Во всяком случае, в гостиной, где "французский балкончик" для цветов не более, хочу себе такие поставить, не меняя по форме. и необходимость в покраске отпадет.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПт 18 Вер 2015, 10:50

Насчет косяков застройщика в квартире. До подписания акта приема-передачи квартиры и выдачи ключей застройщик обязан устранить все обнаруженные в ней недостатки. О выявленных недостатках составляется отдельный акт или просто ваше заявление в ЖЭК с перечнем недоделок и просьбой устранить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Youliya8888
Club Member
Club Member
Youliya8888


Повідомлень : 25
Репутація : 8
Дата реєстрації : 21.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 19:41

Дорогі сусіди, компетентна людина глянула договір і одразу сказала, що це ОСББ. Тобто, нам дають підписати договір із готовим ОСББ, який створений не самими мешканцями. По ідеї , перед тим , як підписувати такий договір мали б провести збори із мешканцями, а тоді складати договір і підписувати. Basketball
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 20:14

Youliya8888 пише:
Дорогі сусіди, компетентна людина глянула договір і одразу сказала, що це ОСББ. Тобто, нам дають підписати договір із готовим ОСББ, який створений не самими мешканцями. По ідеї , перед тим , як підписувати такий договір мали б провести збори із мешканцями, а тоді складати договір і підписувати. Basketball
.
Это заблуждение.
Смотрите реквизиты:
Товариство з обмеженою відповідальністю
«Холд Груп»

Детальна інформація про юридичну особу
Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЛД ГРУП"
(ТОВ "ХОЛД ГРУП")

Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Назва юридичної особи "ХОЛД ГРУП"
Ідентифікаційний код юридичної особи 36385304

Місцезнаходження юридичної особи 03680, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІМ'Ї СОСНІНИХ, будинок 3
Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа КОПИСТИРА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 4500000.00
Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 4500000.00
Дата закінчення формування: 02.02.2010

Види діяльності Код КВЕД 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів;
Код КВЕД 82.99 Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у.;
Код КВЕД 68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту;
Код КВЕД 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування;
Код КВЕД 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах;
Код КВЕД 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки;
Код КВЕД 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря (основний);
Код КВЕД 37.00 Каналізація, відведення й очищення стічних вод

Відомості про органи управління юридичної особи
Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи БУРКІВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ - керівник

А ОСББ реквизиты такие:

ОСББ "наименование", председатель ФИО и т.д.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 20:19

Возможно Юля имела ввиду, что наполнение договора как для осбб
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 20:27

Vitaliy80008 пише:
Возможно Юля имела ввиду, что наполнение договора как для осбб
Юля написала, что без нас создали ОСББ.
Но ребята, если кто-то написал какой-то договор, то вовсе не означает, что наше ОСББ составит такой же. И по-моему Минюстом даже утвержден типовой договор.
Повернутися до початку Перейти донизу
Youliya8888
Club Member
Club Member
Youliya8888


Повідомлень : 25
Репутація : 8
Дата реєстрації : 21.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 21:48

Сьогодні юрист взяв подивитися цей договір, з першого погляду одразу сказав, що подібно на ОСББ.
На тижні він має його проглянути і сказати які є нюанси.
Взагалі, на разі виглядає так, що нам нав'язують " ХОЛГ ГРУП", щоб вони нас обслуговували, оскільки альтернатив нікому не пропонують.
Також, у договорі не розписано чітко послуги, які пропонує надавати " ХОЛД ГРУП". Тобто підписавши цей договір, кожен зобов'язує себе сплачувати все, що придумає собі "ХОЛД ГРУП"?
Оскільки у договорі є пункт про конфіденційність, тому поки ми можемо голосно і активно розбиратися з тим, чому при отриманні ключів всім дають цей договір, а не пропонують як альтернатива державному ЖКГ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 21:53

Youliya8888 пише:
Сьогодні юрист взяв подивитися цей договір, з першого погляду одразу сказав, що подібно на ОСББ.
На тижні він має його проглянути і сказати які є нюанси.
Взагалі, на разі виглядає так, що нам нав'язують " ХОЛГ ГРУП", щоб вони нас обслуговували, оскільки альтернатив нікому не пропонують.
Також, у договорі не розписано чітко послуги, які пропонує надавати " ХОЛД ГРУП". Тобто підписавши цей договір, кожен зобов'язує себе сплачувати все, що придумає собі "ХОЛД ГРУП"?
Оскільки у договорі є пункт про конфіденційність, тому поки ми можемо голосно і активно розбиратися з тим, чому при отриманні ключів всім дають цей договір, а не пропонують як альтернатива державному ЖКГ.
Правильно мыслите. Поэтому уже есть такая тема:
https://dzerela.ukraine7.com/t64-topic
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Договор   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 22:02

А интересно, они вообщеее, допускают внесения изменений в договор? Может отдать юристу, который специализируется на подобной тематике и выработать для всех нас изменения или дополнения к их договору. Мне, допустим, непонятен пункт о конфедициальности и отсутствие того же перечня предполагаемых услуг с указанными обоснованными ценами и тд..
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 22:07

Виталий, мне сегодня сказали, что многие даже рады такому договору, и с радостью готовы платить за паркоместа) А я говорю, а мы не хотим. Можно нас вычеркнуть. (Как в анекдоте: можно я не приду? - Ну хорошо, вычеркиваю).
Видел бы ты их глаза cyclops
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 22:32

Кто эти загадочные МНОГИЕ, о которых постоянно говорят и которых никто в глаза не видел?)
Повернутися до початку Перейти донизу
Youliya8888
Club Member
Club Member
Youliya8888


Повідомлень : 25
Репутація : 8
Дата реєстрації : 21.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyПн 21 Вер 2015, 22:39

Vitaliy80008 пише:
Кто эти загадочные МНОГИЕ, о которых постоянно говорят и которых никто в глаза не видел?)

Повністю погоджуюсь. Хто вони " многие"? flower
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 15:53

FYI: Почитали з юристом договір, сам договір не перерахований в списку конфіденційної інформації, тому можемо витягувати тему на світ божий. Якщо далі намагатимуться прописати його - ні в якому разі не підписуйте, вимагайте виключати зі списку, тому що це обмежує ваші права звертатися стосовно цього договору в повноважені органи, хай ідуть лісом.

Крім того, загальний коментар юриста такий, що намагаються все запихнути, описавши визначення конфіденційної інформації якомога ширше, тому потрібно не погоджуватися і не підписувати, вимагаючи виключення пункту і апелюючи до права на керування спільним майном. Компромісний варіант - вимагати вичерпного переліку інформації, що вважається конфіденційною, бо сьогодні вони нам підсувають договір в якому конфіденційною інформацією є "інформація технічного та технологічного характеру: технічні специфікації", а завтра будуть компасувати мізки порушенням договору в зв'язку з тим, що я передав виробнику вікон їхню специфікацію типового засклення балконів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Youliya8888
Club Member
Club Member
Youliya8888


Повідомлень : 25
Репутація : 8
Дата реєстрації : 21.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyСр 23 Вер 2015, 15:08

Хочу додати, що договір, який нам пропонують - це не стандартний договір, його склали спеціально під організацію " ХОЛД ГРУП" . В ньому дуже обмежуються права власника квартири.
І після підписання такого договору, власник більше схожий на арендатора квартири. Оскільки, згідно із положеннями цього договору, власник квартири нічого не може робити без їх відома.
Ще велике зауваження у тому, що договір є БЕЗСТРОКОВИМ! Зазвичай, такі договори укладають на 1-2 роки, а не на невизначений термін.
Повернутися до початку Перейти донизу
Stanislav4ik
Club Member
Club Member



Повідомлень : 29
Репутація : 2
Дата реєстрації : 15.09.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 29 Вер 2015, 01:47

Просматривая форум я так понял, что основной вопрос, который всех возмущает это платные парковки. Я пролистал договор и мне не понравились следующие пункты:
2.2 я так понимаю, что ЖЭК сам придумывает услуги, уведомляет нас о том, что придумал, а мы платим. Так и спортплощадки и вход на территорию могут стать платными.
3.2.9 и 3.2.1 "Має право"? Я думал ЖЭК ОБЯЗАН это делать.
4.2.8 По этому пункту я обязан установить теплосчетчик?
4.2.14 "Погоджувати", то есть получить разрешение, у ЖЭКа на перепланировку, но у нас закон есть, который этот вопрос регулирует.
8.2 Конфиденциальность... Это вообще классный пункт. А если я надумаю судится с ЖЭКом?
10.1 Нету срока действия договора. Фразу "До повного виконання сторонами своїх обов'язків" тяжело определить как срок действия этого договора.

Додаток 2
пункты 2.4 и 3.1 Условия использования, которые могут определяться ЖЭКом самостоятельно. Класс.
Пункт 5.6 "Охорона не несе відповідальність". Я конечно понимаю, что если что-то случится крайних не будет, но все таки этот пункт мне как-то не нравится (и не только касательно машин). Если территория охраняемая, то я должен быть уверен, что все будет хорошо и в случае чего будет с кого спросить. Иначе зачем нужна охрана. Но это уже придирки.

В общем я так понял, что насчет парковок уже разбираются. Может включить в это разбирательство дополнительные пункты?
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 29 Вер 2015, 10:43

Напишу еще раз.
Раздел про конфиденциальность это вообще ЛОЛ. Это грубое нарушение законодательства. Договора о предоставлении ЖК услуг - это априори публичные договора! Информация о предоставляемых услугах и условиях их предоставления является публичной информацией, она не может никак быть конфиденицальной. УК или ЖЭК обязаны предоставлять потребителю услуг об этом полную и достоверную информациюлюбому человеку до заключения договора по первому требованию. Конфиденциальными могут быть ваши персональные данные. На обращение в госорганы для защиты своих прав этот раздел тоже никак не влияет - никто не может вам этого запретить.
Поставщики газа, света, воды и тепла - природные монополисты, тут не до выбора. По закону они сейчас также являются исполнителями услуг и между ними и собственником жилья должны заключаться прямые договора. Пока мы не собственники приходится делать это через ЖЭК. Жильцы первой очереди подписывали прямые договора с Киевгазом и Киевэнерго, которые вывдадут подписанными с их стороны вместе с документами на квартиру.  А вот обслуживание дома это совсем другое. Любые попытки "управляек" ограничить право потребителя в ознакомлении с полной информацией об услугах, в т.ч. с условиями договора, ограничение в выборе /отказе от этих услуг являются незаконными и могут рассматриаться как злоупотребление, нечесная предпринимательская практика, введение в заблуждение и могут быть обжалованы в теротделение АМКУ и Управление защит прав потребителя.
Что касается выбора УК или ЖЭК, то такое право у нас имеют  собственники жилья, для чего они должны принять коллективное решение под протокол. А пока никто из нас не собственник, приходится мириться с услугами Холд Групп до момента вступления в права. С момента вступления в права собственности нужно принимать коллективное решение под протокол о способе управления домом и обслуживающей компании, после чего УК идет в сад со старым договором. А до момента вступления в права собственности  инвесторы имеют право  требовать хотя бы справедливых условий договора на обслуживание дома.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 29 Вер 2015, 10:59

Есть еще одна проблема. Инвестор не может без уважительных причин отказаться от принятия готовой квартиры и подписания акта приема-передачи. Теоретически, по правилам ФФБ, если он не сделает этого в определенный срок, то ФФБ имеет право отобрать у него проинвестированную квартиру, но обязан вернуть уплаченные деньги. Вот отсюда и необходимость найти законные основания для неподписания акта приема-передачи квартиры. Сюда могут входить необходимость устранения недостатков, а также не предусмотренные инвестдоговором и правилами ФФБ условия передачи квартиры инвестору в виде навязывания договора на обсулживание дома и придом. территории, ущемляющего права инвестора и потребителя услуг. Все претензии к застрощику/ЖЭКу должны быть письменно оформлены и вручены им либо по почте заказным письмом с уведомлением и описью вложения, либо сданы под роспись в канцелярию с получением входящего номера.
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 29 Вер 2015, 11:12

investor110 пише:
Все претензии к застрощику/ЖЭКу должны быть письменно оформлены и вручены им либо по почте заказным письмом с уведомлением, либо сданы под роспись в канцелярию с получением входящего номера.

Это происходит группой инициативных инвесторов прямо в эти минуты
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 EmptyВт 29 Вер 2015, 11:20

Hawker пише:
investor110 пише:
Все претензии к застрощику/ЖЭКу должны быть письменно оформлены и вручены им либо по почте заказным письмом с уведомлением, либо сданы под роспись в канцелярию с получением входящего номера.

Это происходит группой инициативных инвесторов прямо в эти минуты
Молодцы!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Договор с ЖЭКом
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Договор с ЖЕКом - Додаток 3. Выполнять или не выполнять?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: