Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Договор с ЖЭКом

Перейти донизу 
+15
anuta
vasya_k
Stanislav4ik
Youliya8888
Vitaliy80008
Valgus
lis
investor110
Vilira
Chiw
IriSha
valentina0405
metrolog
drug123
Hawker
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
drug123
Club Member
Club Member



Повідомлень : 139
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 09:15

lis пише:
yasha0804 пише:

Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
если мы еще не владельцы, то кем мы выступаем при заключении договора? в конце концов, можем ли мы жаловаться не как владельцы, а как потребители услуг?
Ну, враховуючи, що до отримання нами свідотства про право власності, квартири, як і весь будинок, є власністю забудовника, - то ми тут виступаємо цапами-відбувуайлами, які оплачують утримання чужого майна. Ну це по факту.
Про споживачів послуг - не зрозумів, що ви маєте на увазі, на що жалітися?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 09:45

yasha0804 пише:
drug123 пише:
Yuliya_Ya пише:
Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".
Юля, згоден, так і є, я більше того скажу - є значно більш серйозне зауваження щодо цього договору, яке робить його розірвання ще простішим і набагато ймовірнішим. А якщо ви підписували спільне звернення до ЖЕКу - то у вас на руках ще додатково є докази того, що ви підписуючи договір діяли під примусом заради збереження своїх інвестицій. Саме тому я всим у вайберівському чаті рекомендував підписувати договір і морально готуватися до судів.
Додатково, зараз АМКУ серійно впаює експлуатаційним органіцаціям, що укладають договори на обслуговування, які не відповідають законодавству, штрафи в розмірі 10% від річного оберту. Варто тільки пожалітися. Нагадаю, що законом про послуги ЖКГ передбачено укладання договорів, які складені на основі типового договору. "На основі" - означає, що в договір не можуть бути внесені пункти, які обмежують права, викладені в типовому договорі. Типовий договір затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529, він вельми вигідний для споживачів комунпослуг.
Ярослав, хотелось бы по факту:
1.) Что за серьезные замечания, которые сделают расторжение этого договора легким? Читаем ст. 651 ЦК
Стаття 651. Підстави для зміни або розірвання договору

1. Зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

2. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Iстотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

3. У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим
2.) Относительно жалобы в АКМУ. А кто сказал, что договор не соответствует законодательству? Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
3.) Подписание договора на основе типовой формы, согласно законодательства ЖКХ - это скорее рекомендация Сторонам, а не обязательство Сторон. Договор-это соглашение Сторон и согласно ХКУ, стороны вольны сами определять условия договора, требование со стороны законодательства есть только относительно существенных условий.
Яна, будь ласка, перечитайте п. 2). в своєму тексті - ви це серйозно? Права порушені у відповідності до законодавства? Це як?
п.3 - Рекомендація? Знову ж таки, ви серйозно? А для кого тоді ст. 21.2.3 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" - Виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. Крім того, до чого тут господарчий кодекс? Поки в нас немає ОСББ, взаємовідносини між нами і ЖЕКом регулюються ЦК.
Вибачте, більше деталей публічно надати не готовий.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 10:26

drug123 пише:

Про споживачів послуг - не зрозумів, що ви маєте на увазі, на що жалітися?
ну не то, чтобы жаловаться, а обращаться в те же защиту прав потребителя или антимонопольный комитет. если неясно выражаюсь, то прошу прощения. я далек от юридической стороны и пытаюсь выразиться на пальцах
Повернутися до початку Перейти донизу
yasha0804
Club Member
Club Member
yasha0804


Повідомлень : 25
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 11:01

drug123 пише:
yasha0804 пише:
drug123 пише:
Yuliya_Ya пише:
Ярославе, я консультувалась зі знайомим юристом. Так от, що мене особисто трохи заспокоїло: договір фактично є безстроковим. Безстроковий договір згідно українського закону не є легітимним. Якщо справа доходить до суду, такий договір визнається недійним і, відповідно, ЖЕК зобовязується підписати з власниками квартир новий договір з визначеним законом та зафіксованим у пункті договору строками. Тож за таких обставин я б особисто не хвилювалась, що буде дуже великою проблемою створити ОСББ за умови неодхідної більшості голосів "за".
Юля, згоден, так і є, я більше того скажу - є значно більш серйозне зауваження щодо цього договору, яке робить його розірвання ще простішим і набагато ймовірнішим. А якщо ви підписували спільне звернення до ЖЕКу - то у вас на руках ще додатково є докази того, що ви підписуючи договір діяли під примусом заради збереження своїх інвестицій. Саме тому я всим у вайберівському чаті рекомендував підписувати договір і морально готуватися до судів.
Додатково, зараз АМКУ серійно впаює експлуатаційним органіцаціям, що укладають договори на обслуговування, які не відповідають законодавству, штрафи в розмірі 10% від річного оберту. Варто тільки пожалітися. Нагадаю, що законом про послуги ЖКГ передбачено укладання договорів, які складені на основі типового договору. "На основі" - означає, що в договір не можуть бути внесені пункти, які обмежують права, викладені в типовому договорі. Типовий договір затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529, він вельми вигідний для споживачів комунпослуг.
Ярослав, хотелось бы по факту:
1.) Что за серьезные замечания, которые сделают расторжение этого договора легким? Читаем ст. 651 ЦК
Стаття 651. Підстави для зміни або розірвання договору

1. Зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

2. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Iстотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

3. У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим
2.) Относительно жалобы в АКМУ. А кто сказал, что договор не соответствует законодательству? Может быть нарушаются наши права, как владельцев, но во-первых - мы пока что не владельцы, а во-вторых, своей подписью вы соглашаетесь с этим нарушение и это уже ваши проблемы.
3.) Подписание договора на основе типовой формы, согласно законодательства ЖКХ - это скорее рекомендация Сторонам, а не обязательство Сторон. Договор-это соглашение Сторон и согласно ХКУ, стороны вольны сами определять условия договора, требование со стороны законодательства есть только относительно существенных условий.
Яна, будь ласка, перечитайте п. 2). в своєму тексті - ви це серйозно? Права порушені у відповідності до законодавства? Це як?
п.3 - Рекомендація? Знову ж таки, ви серйозно? А для кого тоді ст. 21.2.3 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" - Виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором.
Вибачте, більше деталей публічно надати не готовий.
Ярослав, вы мастер перекручивать слова. Я не писала, что права нарушаются в соответствии с законодательством.
В основном в наших законодательных актах прописывается норма закона и фраза "если иное не согласовано сторонами в Договоре".
ЦК
Стаття 627. Свобода договору


1. Відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в
укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору
з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного
законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та
справедливості.

Стаття 628. Зміст договору


1. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на
розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими
відповідно до актів цивільного законодавства.

2. Сторони мають право укласти договір, в якому містяться
елементи різних договорів (змішаний договір). До відносин сторін у
змішаному договорі застосовуються у відповідних частинах положення
актів цивільного законодавства про договори, елементи яких
містяться у змішаному договорі, якщо інше не встановлено договором
або не випливає із суті змішаного договору.




1. Договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Стаття 630. Типові умови договору


1. Договором може бути встановлено, що його окремі умови
визначаються відповідно до типових умов договорів певного виду,
оприлюднених у встановленому порядку.

2. Якщо у договорі не міститься посилання на типові умови,
такі типові умови можуть застосовуватись як звичай ділового
обороту, якщо вони відповідають вимогам статті 7 цього Кодексу.

И ваш любимый Закон ЖКП ст. 20
3. Споживач зобов'язаний:

1) укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору;
"На основе" или "согласно", это не означает, что вы не можете конкретизировать условия или дополнять их. Главное, что бы были прописаны все существенные условия.
Ярослав, я написала сообщение не для того, что бы спорить, придираться и перекручивать слова, на один аргумент можно найти 100 других и т.д. К сожалению, наша реальность в том, что законы можно трактовать по разному и один законодательный акт может перечить другому.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 15:10

yasha0804 пише:
Ярослав, я написала сообщение не для того, что бы спорить, придираться и перекручивать слова, на один аргумент можно найти 100 других и т.д.  К сожалению, наша реальность в том, что законы можно трактовать по разному и один законодательный акт  может перечить другому.
Яно, я все це прекрасно розумію, ви праві, що є протиріччя, але не згоден, що закони можна трактувати по-різному, має бути єдина практика правозастосування. Я, знову ж таки, розумію, що ви маєте на увазі, стверджуючи, що дійсність саме така, як говорите ви, а не така, на яку розраховую я, - що суди в нас часто працюють за принципом "чи занесли", закон трактується як вигідно "мотивуючій" стороні і т.д. Але по-перше давайте будемо оптимістами, і надіятися, що ми доживемо до нормальної судової реформи, а по-друге - я в своїх твердженнях грунтуюся на словах практиків, - людей, що успішно борються з комерційними ЖЕКами. І я маю абсолютно чітку інформацію від цих людей: вже є випадки, коли за скаргами в АМКУ ЖЕКи, що підписали із споживачами договір, що не грунтується на типовому, були оштрафовані аж до 10% від оберту. Причому в їх прочитанні "на основі типового договору" означає, що права споживача не можуть бути зменшені в порівнянні з типовим договором, затвердженим КМУ. Ми зараз довго можемо сперечатися про зміст законодавчих актів, але я не бачу в цоьому сенсу, тому що маю інформацію щодо того, як на даний момент це розглядаєтся компетентними органами.


Останній раз редагувалося: drug123 (Ср 04 Лист 2015, 17:33), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
kroshsh

kroshsh


Повідомлень : 32
Репутація : 4
Дата реєстрації : 28.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 19:37

Друзья, напрасно вы ломаете копья над этим "договором"! Я думаю, со временем у нас еще будет другой договор с ЖЕКом и может быть даже не один. И в конце концов будет-таки паритетный договор! У меня нет ни малейшего сомнения в этом. Сейчас, я думаю, главное, чтобы нам всем достроили, наконец, наши домики и чтобы мы поскорее вселились в них и стали собственниками! Как раз в этом плане у нас уже наметились проволочки...
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 22:00

маленький оффтоп по поводу договоров, сроков, судов и прав собственности на квартиры http://zib.com.ua/ua/print/119228-verhovniy_sud_zrobiv_visnovok_schodo_ukladennya_osnovnogo_do.html

всем инвесторам должно быть полезно
Повернутися до початку Перейти донизу
kroshsh

kroshsh


Повідомлень : 32
Репутація : 4
Дата реєстрації : 28.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 22:27

vabz пише:
маленький оффтоп по поводу договоров, сроков, судов и прав собственности на квартиры http://zib.com.ua/ua/print/119228-verhovniy_sud_zrobiv_visnovok_schodo_ukladennya_osnovnogo_do.html

всем инвесторам должно быть полезно
В нашем случае приобретение квартир идет посредством ФФС типа А, а не посредством заключения договора купли-продажи с застройщиком (сначала предварительного, а потом - основного)!
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 22:43

kroshsh пише:
vabz пише:
маленький оффтоп по поводу договоров, сроков, судов и прав собственности на квартиры http://zib.com.ua/ua/print/119228-verhovniy_sud_zrobiv_visnovok_schodo_ukladennya_osnovnogo_do.html

всем инвесторам должно быть полезно
В нашем случае приобретение квартир идет посредством ФФС типа А, а не посредством заключения договора купли-продажи с застройщиком (сначала предварительного, а потом - основного)!

я в курсе что здесь через ФФС. но если вы возьмете "дотошного" юриста, то он вам покажет несколько мест в бумагах не в вашу пользу, даже с учетом того, что ФФС самая безопасная на данный момент схема. а статья к тому, что в нашей стране нужно быть готовым ко всему. никакого намека на ЖК КД я не делал.
Повернутися до початку Перейти донизу
kroshsh

kroshsh


Повідомлень : 32
Репутація : 4
Дата реєстрації : 28.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyПн 02 Лист 2015, 22:56

vabz пише:
kroshsh пише:
vabz пише:
маленький оффтоп по поводу договоров, сроков, судов и прав собственности на квартиры http://zib.com.ua/ua/print/119228-verhovniy_sud_zrobiv_visnovok_schodo_ukladennya_osnovnogo_do.html

всем инвесторам должно быть полезно
В нашем случае приобретение квартир идет посредством ФФС типа А, а не посредством заключения договора купли-продажи с застройщиком (сначала предварительного, а потом - основного)!

я в курсе что здесь через ФФС. но если вы возьмете "дотошного" юриста, то он вам покажет несколько мест в бумагах не в вашу пользу, даже с учетом того, что ФФС самая безопасная на данный момент схема. а статья к тому, что в нашей стране нужно быть готовым ко всему. никакого намека на ЖК КД я не делал.
Дорогой vabz, не только в этой стране, но и в этой жизни нужно быть готовым ко всему! Я думаю, что мы, инвесторы Джерел, уже давно готовы к любому развитию событий.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyВт 03 Лист 2015, 11:32

vabz пише:
я в курсе что здесь через ФФС. но если вы возьмете "дотошного" юриста, то он вам покажет несколько мест в бумагах не в вашу пользу, даже с учетом того, что ФФС самая безопасная на данный момент схема. а статья к тому, что в нашей стране нужно быть готовым ко всему. никакого намека на ЖК КД я не делал.
Вибачте, але дозвольте з вами не погодитися: ФФБ - це далеко не самий безпечний спосіб придбання квартири, тому що це договір інвестування, і інвестор розділяє ВСІ ризики по об*єкту інвестування з іншими учасниками процесу. А от договір купівлі-продажу навпаки ставить купу вимог до продавця, і покупець автоматично отримує захист закону про права споживачів.
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyВт 03 Лист 2015, 11:57

drug123 пише:
vabz пише:
я в курсе что здесь через ФФС. но если вы возьмете "дотошного" юриста, то он вам покажет несколько мест в бумагах не в вашу пользу, даже с учетом того, что ФФС самая безопасная на данный момент схема. а статья к тому, что в нашей стране нужно быть готовым ко всему. никакого намека на ЖК КД я не делал.
Вибачте, але дозвольте з вами не погодитися: ФФБ - це далеко не самий безпечний спосіб придбання квартири, тому що це договір інвестування, і інвестор розділяє ВСІ ризики по об*єкту інвестування з іншими учасниками процесу. А от договір купівлі-продажу навпаки ставить купу вимог до продавця, і покупець автоматично отримує захист закону про права споживачів.

юристы называют ФФБ самым безопасным при инвестировании в новострой. я не юрист, поэтому подтвердить или опровергнуть не могу. по этой же причине не буду вступать с вами в дискуссию.

а какой застройщик сейчас продает по договору купли-продажи на стадии инвестирования?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyВт 03 Лист 2015, 14:11

vabz пише:
а какой застройщик сейчас продает по договору купли-продажи на стадии инвестирования?
Ніхто, наскільки я розумію, бо це ж відповідати доведеться ;о) За попереднім договором колись у КМБ продавали, але це інформація за часів царя гороха.
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 EmptyВт 03 Лист 2015, 16:35

drug123 пише:
vabz пише:
а какой застройщик сейчас продает по договору купли-продажи на стадии инвестирования?
Ніхто, наскільки я розумію, бо це ж відповідати доведеться ;о) За попереднім договором колись у КМБ продавали, але це інформація за часів царя гороха.

ну вот вам и самый безопасный )
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом - Сторінка 4 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Договор с ЖЭКом
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» Договор с ЖЕКом - Додаток 3. Выполнять или не выполнять?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: