Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Договор с ЖЭКом EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Договор с ЖЭКом EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Договор с ЖЭКом EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Договор с ЖЭКом EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Договор с ЖЭКом EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Договор с ЖЭКом EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Договор с ЖЭКом EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Договор с ЖЭКом EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Договор с ЖЭКом EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Договор с ЖЭКом

Перейти донизу 
+15
anuta
vasya_k
Stanislav4ik
Youliya8888
Vitaliy80008
Valgus
lis
investor110
Vilira
Chiw
IriSha
valentina0405
metrolog
drug123
Hawker
19 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 11:27

Выкладываю договор с ЖЭКом для ознакомления. Многие вопросы исчезнут... а многие лишь усилятся Smile

---> Я ССЫЛКА НА ДОГОВОР, КЛИКНИ МЕНЯ <---

З.Ы. про парковки в дополнении есть, но про оплату - нет
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 11:50

Женя, дуже дякую за те, що продовжуєте нас інформувати!
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 11:56

drug123 пише:
Женя, дуже дякую за те, що продовжуєте нас інформувати!

Я в этом заинтересован не меньше Smile . в дискуссии рождается истина. в нашем случае - как нам быть дальше
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 11:58

про парковку написали размыто и поставили в известность что будет доп соглашение...ждемс
понравился пункт 8
а также про расклейку объявлений в подьездах, выгул животных и распивание спиртных напитков.
будем посмотреть)


Останній раз редагувалося: metrolog (Вт 15 Вер 2015, 12:03), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 11:59

Перечитала договор.
По парковке пункт 4.2.10 - не получится ли так, что они сейчас проложат всю систему, а потом будут требовать с нас компенсацию и аппелировать к этому пункту?
Кто силен в юриспруденции посмотрите
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 12:02

Shocked  прочитал про проектную документацию и ее согласование с застройщиком перед ремонтом.
я так понял строителей с вокзала или бригады с западной Украины в нашем ЖК не котируются
Если честно я и не собирался, но вот допустим хочу я дополнительную розетку в ванной, необходимо разработать проект и смонтировать фирмой которая имеет лицензию на проектную и монтажную деятельности. Тоже самое касается водопровода, канализации и отопления.
Вот так-то господа, фирма веников не вяжет)
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 12:08

metrolog пише:

а также про расклейку объявлений в подьездах, выгул животных и распивание спиртных напитков.

ну всё. продаю квартиру. даже побухать во дворе нельзя)))
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 12:11

не торопись) я знаю место, в лесочке, птички поют, столик-красота в общем
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 12:14

metrolog пише:
не торопись) я знаю место, в лесочке, птички поют, столик-красота в общем

Видел я тот столик, равновесие на нем можно удержать только после заправки личного гироскопа 200-300 граммами горячительного)))
Повернутися до початку Перейти донизу
IriSha
Club Member
Club Member
IriSha


Повідомлень : 24
Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 14:30

metrolog пише:
Shocked  прочитал про проектную документацию и ее согласование с застройщиком перед ремонтом.
я так понял строителей с вокзала или бригады с западной Украины в нашем ЖК не котируются
Уже пол дня думаю как же выйти из данной ситуации, так как высокооплачиваемые лицензированные бригады нанимать уж точно не собирались, а бригаду по рекомендации знакомых. И как теперь??? Да уж, все движения под диктовку будем делать и ремонты и машины парковать, и интернет навяжут как в первой очереди. Радуемся конечно, что соседям ключи выдают и адреса получены, но вышеперечисленные факты портят общую картину веселья ))
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 14:55

З цікавого, що впало в око (типу дайджест).

Договір на надання послуг:
4.2.8 Прямо зобов'язує нас встановити лічильник теплової енергії.
4.2.10 Зобов'язує відшкодовувати витрати ЖЕКу на, грубо говорячи, парковку. Коротше наше питання зараз скоріш за все переходить в площину адекватності і обгрунтованості вартості послуги. Я доповню відповідну тему.
4.2.12 Зобов'язує інформувати ЖЕК про початок ремонту та отримувати в нього дозвіл на ремонт.
4.2.14 При переплануванні зобов'язує отримати ТУ та дозвільну документацію (згідно законодавства).
4.2.15 Зобов'язує пускати представників ЖЕКу для усунення аварій та проведення технічних та профілактичних оглядів.
5.9 Дозволяє відмовитися оплачувати деякі (згідно законодавства - потрібно уточнювати) послуги, якщо ви не будете проживати деякий час в квартирі.
8.2 Оголошує ціни на послуги ЖЕКу (Женя, начувайся! ;о) конфіденційною інформацією і встановлює відповідальність за розголошення згідно законодавства України.
10.3 (Звісно що) встановлює, що договір не підлягає односторонньому розірванню.

Додаток 2 (Правила проживання):
2.6 Ще раз говорить про необхідність письмового узгодження будь-яких ремонтно-будівельних робіт з ЖЕКом.
2.7 Прямо дозволяє несанкціонований доступ працівників ЖЕКу до приміщення для ліквідації аварій.
3.4-3.5 Забороняють захаращувати поверхові площадки власним мотлохом (в т.ч. велосипедами, колясками і т.д.)
3.6 Заборона на рекламу/оголошення будь-де крім дошок оголошень.
3.7 Забороняє гадити (графіті, недопалки, сміття)
3.8 Встановлює фінансову відповідальність за ремонт каналізації, необхідність якого викликана неправильним використанням каналізації (таки варто поясняти підліткам, кути викидати презервативи ;о)
4.1 Ні феєрверкам 4.2 Ні сміттю 4.3 Ні п'янству 4.4 ні вандалізмі щодо рослин.
5.1 Дає право ЖЕКу встановити обов'язкові до виконання мешканцями правила паркування. Всі інші пункти 5-ї статті цілком логічні та доцільні, на мій погляд.
6.3 Заборона вигулу тварин на дитячих майданчиках. Я б ще додав до 6-Ї статті обов'язок прибирання після тварин, не всі розуміють і взагалі "ашотакоє".

Додаток 3 (Правила проведення ремонтних робіт):
1-2 Знову узгодження (в т.ч. проектів робіт)
3 Тільки ліцензовані спеціалісти
6 Встановлення кондиціонерів та витяжок - тільки згідно вказівок і рекомендацій ЖЕКу.
7 Ремонт тільки по будням 8:00-21:00
8 В пункті 8 написана якась маячня. Потрібно, щоб вони виправили формулювання.
9-10 Електрика - тільки згідно проектної документації від ліцензованого проектанта і виконавця.
11 Водопостачання значно простіше - його просто має прийняти ЖЕК, але вимагають і проект.

В звязку з вищесказаним - у кого які рекомендації щодо проектних організацій?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 15:04

упс) перенес темы про парковку и тарифы в этот же закрытый раздел)
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 16:10

Обои тоже должны клеить лицензированные специалисты?
Повернутися до початку Перейти донизу
IriSha
Club Member
Club Member
IriSha


Повідомлень : 24
Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 16:16

Chiw пише:
Обои тоже должны клеить лицензированные специалисты?
Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 17:55

Hawker пише:
упс) перенес темы про парковку и тарифы в этот же закрытый раздел)
Договір, доречі, теж конфіденційний - підпадає під "інформація про спільні домовленості" :о)) Красавчики!
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 18:08

мне кажется, что под согласованием ремонтных и сторительных работ подразумеваются перепланировки, объединения балконов с жилой комнатой и тд. на такие мелочи, как установка нескольких розеток, укладка паркета и натяжные потолки - согласование не нужно. да и как они собираются проверять, кто сколько у себя розеток понаставил и какие краны сделали?
на счет специализированных бригад я не нашел пункта, возможно невнимательно прочитал. укажите номер пункта, плиз. да и если этот абсурд имеет место быть в договоре, то собирается ли арсений компенсировать разницу в стоимости работ? если нет, то он сам знает, куда ему идти
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 18:24

lis пише:
мне кажется, что под согласованием ремонтных и сторительных работ подразумеваются перепланировки, объединения балконов с жилой комнатой и тд. на такие мелочи, как установка нескольких розеток, укладка паркета и натяжные потолки - согласование не нужно. да и как они собираются проверять, кто сколько у себя розеток понаставил и какие краны сделали?
на счет специализированных бригад я не нашел пункта, возможно невнимательно прочитал. укажите номер пункта, плиз. да и если этот абсурд имеет место быть в договоре, то собирается ли арсений компенсировать разницу в стоимости работ? если нет, то он сам знает, куда ему идти

Будь ласка ознайомтеся з моїм дайджестом - там є відповіді на всі ваші питання, в принципі.
Все це - не абсурд, а по-перше здоровий глузд - звісно виключно при правильному використанні (ви ж не хочете тричі переробляти ремонт через затоплення чи через те, що у сусідів згори квартира згоріла, бо автомати неправильного номіналу підібрані були, і їх пожежники заливали водою, і вам дісталося?), по-друге - вимоги українського законодавства. Для нас всих це, звісно, звучить дико :о) Але давайте будемо звикати домовлятися і жити за погодженими правилами - мені здається досвід такої нудної і зарегульованої, але такої зручної для життя Європи в цьому плані дуже показовий.
Звісно ж, все ще залишається занепокоєння, чи не буде договір використаний проти нас, за цим потрібно дуже уважно слідкувати і консолідуватися для того, щоб вимагати від ЖЕКу утримуватися від зловживань, навіть якщо дуже хочеться заробити зайвих грошей :о)
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 18:25

Делаю проекты  Very Happy дешево) отопление, водопровод, канализация, кондиционирование, вентиляция и т.д. и т.п.
Шучу конечно! но эти все вопросы необходимо задавать до подписания договора
А если серьезно, думаю половина всего написанного в договоре останется только на бумаге... 
застройщик страхуется от всего с помощью этих нелепых пунктов, но потом, если вдруг ваши строители делая электропроводку, замкнули фазу на ноль или кинули фазу на канализацию и не дай бог что-то с кем-то произошло вся вина перекладывается на вас и ваших "неквалифицированных" строителей. 
Необходимо переварить всю эту информацию более внимательно.
П.С. а про уборку после своих питомцев, я надеюсь каждый здравомыслящий человек должен понимать...надеюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 21:18

Еще кто-то думает, создавать ОСББ или нет?
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 21:20

думаем конечно, но позже...значительно позже
пока все не устаканится, не всплывут косяки застройщика
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 21:36

metrolog пише:
думаем конечно, но позже...значительно позже
пока все не устаканится, не всплывут косяки застройщика
Косяки застройщика ЖЭК застройщика тоже не обязан устранять.
Наоборот, дешевле всего как раз брать на содержание новый дом.

Я считаю, что нужно уже думать, чтобы к моменту, когда все получили документы о праве собственности оставалось только соблюсти процедуру регистрации
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 21:38

К тому же можно коллективно озаботиться счетчиками, воспользоваться гос. программой, для ОСББ есть льготы...
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyВт 15 Вер 2015, 22:04

на счет льгот для ОСББ согласен, только ОСББ имеют право на скидку на установку теплосчетчиков. Сейчас занимаюсь этим вопросом в другом ЖК, скидка дается именно ОСББ и на установку внутридомового теплосчетчика, а он у нас уже стоит. На квартирные теплосчетчики не знаю действует ли программа-сейчас в процессе изучения данной темы.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyСр 16 Вер 2015, 18:12

8. Застереження про конфіденційність -- весь раздел Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом EmptyЧт 17 Вер 2015, 09:21

investor110 пише:
подскажите, как жилец первой очереди, а как у вас обстояло в свое время дело по поводу сертифицированных ремонтников, согласования ремонтов с жеком и прочего? было такое в договоре?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Договор с ЖЭКом Empty
ПовідомленняТема: Re: Договор с ЖЭКом   Договор с ЖЭКом Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Договор с ЖЭКом
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 4Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Договор с ЖЕКом - Додаток 3. Выполнять или не выполнять?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: