Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору

Перейти донизу 
+16
R2_D2
vitnat
kagal
Sergii
metrolog
lis
Kakamalaka
rusa15
investor110
anuta
Alena7
investorAS_3
vasya_k
Chiw
IriSha
drug123
20 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 29 Вер 2015, 23:57

Шановна громадо!

Відразу перепрошую за мовчання, окрім нашого питання в мене є ще робота, щойно добрався до комп*ютера, і відразу пишу про пророблену роботу. Дуже детально писати не маю часу, попрошу інших учасників сьогоднішніх подій мене доповнити, якщо пропустив щось важливе.

Отож, спочатку про зустріч 26.09.2015:
Нас зібралося багато, всього 28 інвесторів, плюс члени їх сімей. Цікаво, що до нас приєдналася сім*я інвесторів, що не знала ні про наш форум, ні про збори - просто поряд проходили і ми отримали ще один підпис додатково :о)
Ми розглядали два документи: Звернення до ЖЕКу про недопустимість впровадження платного паркування, і Заяву про незгоду підписувати запропонований ЖЕКом договір. По Зверненню в принципі наша мотивація і законодавча база зрозуміла з самого документу: ми цю послугу не замовляли, і саме ми маємо визначати, чи потрібні нам засоби вирішення проблеми паркування, та які саме.

По договору в нас є багатсько претензій, назву ключові проблеми, які особисто мене зупиняють від підписання:

  1. Договір є безстроковим, і я не можу відмовитися від нього, якщо ЖЕК того не захоче (10.3)
  2. Прямо в договорі закладена платна парковка (4.2.10), те саме є в пункті 5.1 правил проживання (тут зауважу, що до всіх інших пунктів статті 5 додатку я особисто зауважень не маю, за виключенням недосконалості деяких визначень). Доречі я незадоволений, що в статті 5 правил проживання не прописана заборона встановлення паркувальних замків та інших "застовблювачів" парковочних місць. Я впевнений, що всі наші сусіди - люди адекватні, але не виключаю і аномалій з цього приводу. Обов*язок прибирати какахи за своїми утриманцями я б теж доречі прописав, будь моя воля, в статті 6 правил проживання!
  3. Обов*язок повідомляти ЖЕК про своє місцезнаходження, якщо покидаю квартиру (4.2.13)
  4. В розділі 5 відсутній пункт про те, що ЖЕК зобов*язаний обгрунтовувати підвищення тарифів та інших платежів. Я погоджуся, тільки якщо вони візьмуть на себе обов*язок повідомляти про причини підвищення тим же способом, що і в п. 5.4
  5. Встановлюється штраф за прострочку платежу в розмірі прострочки (6.7) Можна погоджуватися на пеню, але подвійна оплата через те, що я кудись їздив і не встиг зробити проплату - це занадто серйозно, на мій погляд.
  6. Весь 8-й розділ - це фактично посягання на мої свободи. Подібного роду договори мають бути публічними, забороняти мені обговорювати свої тарифи з сусідами - це якийсь жорсткий нонсенс.

Під Зверненням підписалося 29 осіб особисто, плюс ми мали 9 підписантів по електронній пошті. Сьогодні я отримав десятого листа, але його вже не встигли додати. Заяву було завірено 28 особистими підписами.

Сьогодні, 29.09.2015, я і ще четверо сусідів мали зустріч з зам директора ЖЕКу, пані Інною Олександрівною. Ми обговорили основні наші претензії та передали наші заяви, отримавши вхідний номер документів в реєстраційному журналі ЖЕКу. Також виказали свої претензії представнику забудовника щодо невідповідності до заявлених технічних характеристик будинку: відсутність армованого скла на балконах, одинарний склопакет, і навіть індивідуальний лічильник тепла. Зараз переповідати саму розмову не буду, бо було багато води, сперечань і прояснень позицій, розкажу по результатам:

  • Наші заяви передано, їх мають розглянути в передбачений законом термін (30 днів), і надати відповідь.
  • Представник забудовника пообіцяв прояснити по питанню невідповідності технічних характеристик і теж дати якесь роз*яснення з цього приводу.
  • Копію наших заяв та сам договір, що пропонує підписати нам ЖЕК, буде разом з супроводжувальним листом завтра надіслано до управління ЖКГ Голосіївської райадміністрації.

На даний час всім, хто отримує ключі, рекомендується:

  • Відмовлятися підписувати поточний договір з ЖЕКом через те, що ви не зобов*язані цього робити за договором аж до останніх 10 днів до отримання Свідотства на право власності (п. 12.9 ФФБ), і вмотивовуючи свою відмову змістом договору, можете брати конкретику вище.
  • Наполягати на складанні договору згідно рекомендацій кабміну про типовий договір на послуги ЖКГ.
  • В разі відмови віддавати вам ключі - наполягати на дотриманні процедури передачі об*єкту інвестування, котра прописана в розділі 12 правил ФФБ.
  • Дуже важливо: наполягайте на тому, що ви непроти підписати договір з жеком, але договір має враховувати інтереси жильців і не обмежувати нас в правах.

NB! Будь ласка відгукніться ті, хто отримав перелік характеристик будинку, завірений забудовником, при покупці квартири. Виявилося, що більшість інвесторів в порушення договору не отримала такого документа; дуже просимо надати нам таку інформацію для подальшої предметної розмови з забудовником!

PS: Народ, вивчайте закони, договори і все, що з ними пов*язано. Я розумію - довго, нудно, незрозуміло, але це окупається сторицею, повірте.
PPS: Ліньки самому розбиратися - платіть юристу, хай приходить з вами, пояснює, шукайте варіанти, не будьте пасивними! Разом ми - сила!
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 00:22

Документи: Звернення та Заява
Повернутися до початку Перейти донизу
IriSha
Club Member
Club Member
IriSha


Повідомлень : 24
Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 09:15

Ярослав, щиро Вам дякую за пророблену роботу та важливі поради щодо подальших дій!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 09:57

Дякуємо за виконану чималу роботу та за детальний звіт!

drug123 пише:

NB! Будь ласка відгукніться ті, хто отримав перелік характеристик будинку, завірений забудовником, при покупці квартири. Виявилося, що більшість інвесторів в порушення договору не отримала такого документа; дуже просимо надати нам таку інформацію для подальшої предметної розмови з забудовником!

Ми не отримували. Чи може хтось показати який вигляд має такий документ?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 10:00

Ще маленька ремарка, раптом в ЖЕКові будуть казати "не було ніяких заяв" - вхідні номери Звернення і Заяви у ЖЕКові - відповідно №18 та №19 від 29.09.2015
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 12:12

Дякую Ярослав! Даний договір з жеком я можу десь скачати, якщо він є не публічним....?
Повернутися до початку Перейти донизу
IriSha
Club Member
Club Member
IriSha


Повідомлень : 24
Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 12:35

Василь, знайдіть тему на даному форумі "Договір з жеком", там є ссилка на договір.

https://dzerela.ukraine7.com/t62-topic
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 12:44

Дякую Ірино! Якось пропустив це жирне посилання.
Повернутися до початку Перейти донизу
IriSha
Club Member
Club Member
IriSha


Повідомлень : 24
Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 12:49

Будь ласка!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
investorAS_3
Club Member
Club Member
investorAS_3


Повідомлень : 45
Репутація : 24
Дата реєстрації : 19.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 13:05

Дякуємо ініціативній групі за виконану роботу)))
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 14:29

Хочу ще зупинитися на ідеї ЖЕКу як заробити 150 тис грн на місяць без особливих зусиль на чужому майні щодо парковки. Повної картини ми не маємо, бо ясно, що ніяких паперів на цей рахунок нам не давали, але певні висновки можна було зробити з наданої усно інформації. І те, що ми наразі знаємо, вже дозволяє зробити висновки щодо недоцільності навіть обговорення умов користування цією послугою.
Отож, ЖЕКом пропонується:

  • Винайняти окрему людину, відповідальну за паркування, яка буде типу розрулювати всі проблеми, пов*язані з паркуванням, в тому числі видавати "гостьові" перепустки.
  • На авто всіх власників квартир буде наклеєно RFID мітку, яку зчитуватимуть сканери. Так як система веде облік всих заїздів і виїздів, то вона матиме змогу автоматично визначати, чи "ночував" ваш автомобіль.
  • Плату вони планували збирати саме з тих счасливців, хто першим встиг зайняти місце на ніч. Плата планувалася в розмірі 10 грн за ніч. Це приблизно 150 тис. грн. на місяць, 1 млн. 800 тис. грн. на рік з території другої черги.
  • Гостям забороняється лишати машину на ніч, але так як дієвих законних механізмів щось зробити з тими, хто все ж залишився ночувати, у нас в країні немає, то скоріше за все це закінчилось би тим, що за своїх гостей платив би хазяїн, до якого приїхали в гості (бо саме з його згоди пускають на територію).

Тепер щодо того, чому все це просто безпідставне обдирання:

  • Власники квартир і тільки вони є власниками прибудинкової території. Якщо використання вашої власності приносить прибуток, то саме ви маєте його отримувати, скількиб воно там не накапувало. ЖЕК не може бути бенефіціаром тільки на основі того, що вони є експлуатантом - це правовий нонсенс. Тим більше якщо доходи буде отримувати взагалі ліва контора, яка типу буде надавати "послугу".
  • Запропонований підхід, на думку ЖЕКу, вирішить нашу проблему з "несправидливістю", з якою стикнулися жителі четвертої черги: це коли в дворі живуть перегонщики машин, і займають своїми машинами, що знаходяться у їх тимчасовій власності, по сім місць, а інші жителі не мають де паркуватися. Насправді, у нас такої проблеми на даний час немає. Відповідно і вирішувати її шляхом віддавання своїх грошей невідому кому в нас просто немає необхідності. В разі, коли проблема не дай боже виникне, ми, співвласники прибудинкової территорії, будемо змушені випрацювати алгоритм розподілу спільного ресурсу, на зразок того, що описано тут (лінк). І тільки в разі, якщо ми спільно вирішемо, що нам необхідно залучати ЖЕК для реалізації якихось технічних рішень, - тільки тоді ми його залучимо.
  • Крім всього іншого, запропонований механізм діяти не буде: при такому підході ніхто не зможе заборонити загнати ті сім машин на територію з аргументацією "я на п*ять хвилин", і залишити на скільки завгодно. А в кінці або в супроводі поліції безкоштовно виїхати, або хай і заплатити за користування такої собі платної парковки комусь. Справедливість по відношенню до інших співвласників спільного ресурсу таким чином реалізувати неможливо!!!

Висновки зі сказаного що до того, як діяти далі, пропоную робити вже самим.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alena7
Club Member
Club Member
Alena7


Повідомлень : 44
Репутація : 4
Дата реєстрації : 17.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 16:49

Ребята, если не подписан договор с Жеком, а акт подписан, ремонт можно начинать или нет? Возможно не всем к спеху, но думаю найдутся и тем кому КАК МОЖНО СКОРЕЕ НУЖНО ЗАСЕЛЯТЬСЯ
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 17:01

Можна. В договорі ніяких заборон на цю тему немає. Точніше я не пам*ятаю такого :о)
Повернутися до початку Перейти донизу
anuta
Club Member
Club Member
anuta


Повідомлень : 28
Репутація : 4
Дата реєстрації : 13.09.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 22:31

drug123 пише:

NB! Будь ласка відгукніться ті, хто отримав перелік характеристик будинку, завірений забудовником, при покупці квартири. Виявилося, що більшість інвесторів в порушення договору не отримала такого документа; дуже просимо надати нам таку інформацію для подальшої предметної розмови з забудовником!

Я не отримала. Що робити в даному випадку
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСр 30 Вер 2015, 22:48

Молодцы! Интересно, какая будет реакция? Все таки речь о 150 тысяч в месяц в чей-то карман Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
rusa15

rusa15


Повідомлень : 60
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.09.2015
Звідки : УМАНЬ

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyЧт 01 Жовт 2015, 07:32

очень приятно что у нас такие дружные соседи. уверена многие не присоединились из-за не знания. хотя маловато.
не думаю что те кто прортив осбб после попыток такого удара по их карману - будут рьяно защищать жек. время покажет.
спасибо большое инициативной группе.теперь будем ждать результат.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyЧт 01 Жовт 2015, 13:53

Ярославе, раджу надіслати аналогічне звернення також і до КМДА та Мінрегіону. Принаймні, вони надішлють ці звернення нижче та поставлять питання на контроль, але можуть і самі відповісти. 1 інстанція це мало в таких питаннях.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyЧт 01 Жовт 2015, 15:19

investor110 пише:
Ярославе, раджу надіслати аналогічне звернення також і до КМДА та Мінрегіону. Принаймні, вони надішлють ці звернення нижче та поставлять питання на контроль, але можуть і самі відповісти. 1 інстанція це мало в таких питаннях.
Дякую за пораду! Після вчорашньої консультації зі спеціалістами саме так і роблю (КМДА), про мінрегіон подумаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kakamalaka
Club Member
Club Member
Kakamalaka


Повідомлень : 12
Репутація : 3
Дата реєстрації : 09.10.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyСб 10 Жовт 2015, 16:06

Добрий день! Ми тільки що приєдналися до форуму, тому ще не дуже орієнтуємось що до чого. Готові активно брати участь у вирішинні нашись спільних проблем та питань. Стосовно парковки ми ще можемо щось вдіяти: підписати якісь заяви, листи тощо? Чи вже трохи запізнились?

drug123 пише:
NB! Будь ласка відгукніться ті, хто отримав перелік характеристик будинку, завірений забудовником, при покупці квартири. Виявилося, що більшість інвесторів в порушення договору не отримала такого документа; дуже просимо надати нам таку інформацію для подальшої предметної розмови з забудовником!

Передивилася всі документи, які є по КД на руках, але переліку характеристик будинку так і не знайшла. А де саме в договорі прописано, що він має бути? І що нам робити, щоб його отримати?

Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 17:21

Как там с ответом на ваше обращение? Морозятся или идет какой-то разговор? Очень интересует их позиция по этому вопросу в связи с предстоящим получением документов на квартиру, которые они без этого договора, похоже, отдавать не собираются.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 20:14

investor110 пише:
Как там с ответом на ваше обращение? Морозятся или идет какой-то разговор? Очень интересует их позиция по этому вопросу в связи с предстоящим получением документов на квартиру, которые они без этого договора, похоже, отдавать не собираются.

Був на пошті у суботу - началь, схоже забудовник вирішив відморозитися...
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 21:47

drug123 пише:

Був на пошті у суботу - началь, схоже забудовник вирішив відморозитися...
когда ездил на прием квартиры, тоже спрашивал о состоянии обращений. мороз полный. а девушка-секретарь сказала, что на ее памяти не было случая, чтобы жэк менял условия договоров опираясь на недовольство жильцов, типа: "ребята, вам больше делать нечего?". короче, печально.
а из 6-го дома есть еще люди, которые тянут время и не подписывают договор с жэком, в знак поддержки инициативной группы, или я такой один остался?)))
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 21:59

Игорь подписывать договор нужно, но с протоколом разногласий. В вайбере Ярослав рекомендовал как это сделать, если не продублирует...поищу я
Чего ждать то, начинай ремонт) это не "шестидневная война" будем сражаться еще очень долго
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 22:58

хорошо, буду признателен если выложите))) а то меня в вайбере нет, на встречи выбраться тоже всё никак....
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору EmptyВт 27 Жовт 2015, 23:32

эх Игорь) думаю ты не успел прочитать)))) даже и не знаю куда его кинуть
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Живое обсуждение платной парковки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: