Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору

Перейти донизу 
+16
R2_D2
vitnat
kagal
Sergii
metrolog
lis
Kakamalaka
rusa15
investor110
anuta
Alena7
investorAS_3
vasya_k
Chiw
IriSha
drug123
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
metrolog
Club Member
Club Member



Повідомлень : 401
Дата реєстрації : 14.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyВт 27 Жовт 2015, 23:32

эх Игорь) думаю ты не успел прочитать)))) даже и не знаю куда его кинуть
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 28 Жовт 2015, 00:33

metrolog пише:
эх Игорь) думаю ты не успел прочитать)))) даже и не знаю куда его кинуть
в личку не?
Повернутися до початку Перейти донизу
Sergii

Sergii


Повідомлень : 15
Репутація : 3
Дата реєстрації : 27.09.2015
Звідки : Киев, Оболонь, Северная

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 28 Жовт 2015, 11:33

И мне, пожалуйста!

Мы обратились за консультацией к юристу и завтра вместе пойдем общаться с застройщиком.
По результатам отпишусь, но застройщики угрожают! тем, что еще не высылали некое уведомление о заселении и не обязаны вообще нас пускать. Думаю, что это блеф, но тут нужна поддержка юриста.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 28 Жовт 2015, 11:52

отписался в закрытой теме для инвесторов 2 очереди, вчера вечером еще
Повернутися до початку Перейти донизу
rusa15

rusa15


Повідомлень : 60
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.09.2015
Звідки : УМАНЬ

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 28 Жовт 2015, 18:37

а закрытая тема это где? или это не для всех?
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyСр 28 Жовт 2015, 18:48

Для всех инвесторов, ищите в разделе инвесторов 2 очереди
Повернутися до початку Перейти донизу
kagal




Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 12:34

lis пише:
drug123 пише:

Був на пошті у суботу - началь, схоже забудовник вирішив відморозитися...
когда ездил на прием квартиры, тоже спрашивал о состоянии обращений. мороз полный. а девушка-секретарь сказала, что на ее памяти не было случая, чтобы жэк менял условия договоров опираясь на недовольство жильцов, типа: "ребята, вам больше делать нечего?". короче, печально.
а из 6-го дома есть еще люди, которые тянут время и не подписывают договор с жэком, в знак поддержки инициативной группы, или я такой один остался?)))

Я из 6-го не принял квартиру и договор не подписал. У меня вопрос относительно коммунальных платеже не с момента приема, а по их календарю как они себе захотели. типа на 90 день с ввода в эксплуатацию. не согласен буду протестовать! lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Sergii

Sergii


Повідомлень : 15
Репутація : 3
Дата реєстрації : 27.09.2015
Звідки : Киев, Оболонь, Северная

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 13:18

kagal пише:

Я из 6-го не принял квартиру и договор не подписал. У меня вопрос относительно коммунальных платеже не с момента приема, а по их календарю как они себе захотели. типа на 90 день с ввода в эксплуатацию. не согласен буду протестовать! lol!

Добрый день. А как у Вас получилось подписать акт не подписав договор? можете поделится опытом? можно Ваш номер телефона в лс?
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 14:42

kagal пише:

У меня вопрос относительно коммунальных платеже не с момента приема, а по их календарю как они себе захотели. типа на 90 день с ввода в эксплуатацию. не согласен буду протестовать! lol!
та меня это тоже смущает, не знаю как с этим быть.
Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 15:53

lis пише:
kagal пише:

У меня вопрос относительно коммунальных платеже не с момента приема, а по их календарю как они себе захотели. типа на 90 день с ввода в эксплуатацию. не согласен буду протестовать! lol!
та меня это тоже смущает, не знаю как с этим быть.


А Додаток №3 Договора про надання ЖКП .... , и ссылки на него ни кого не смущает?
Повернутися до початку Перейти донизу
kagal




Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 16:24

а что в них?
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 17:37

Привіт усім. Smile
Нещодавно стали інвесторами в шостому будинку і вчора ходили "приймати" квартиру. Зразу хочу сказати, що поки що не прийняли у зв'язку із виявленими недоліками в самій квартирі.
Питання про оплату вивозу сміття пані Ірина з ЖЕКу проігнорувала навіть не пояснивши, що й до чого. Типу, що про нього говорити, якщо ви ще не прийняли квартиру.

Є питання стосовно причин непідписання договору. У зверненні та заяві йдеться лише про платну парковку. А як щодо сміття? Та й решта пунктів, наведених drug123, теж хотілося б щоб ЖЕК врахував.

Також, чи можна приєднатися до ініціативної групи зараз, коли вже звернення подано?
Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 18:40

kagal пише:
а что в них?

Додаток №3
Правила
проведення ремонтних робіт в житлових приміщеннях

...., Проведення будь-яких Будівельно-ремонтних робіт (в тому числі але не виключно: проект реконструкції, перепланування, проведення ремонт, інших будівельних робіт) в житлових приміщеннях будинків Комплексу можливо виключно після узгодження проведення цих робіт з належним чином уповноваженим представником Виконавця.

3. Спеціалісти, що винаймаються Споживачем на виконання Будівельно-ремонтних робіт в Приміщенні, зобов’язані мати документи на право виконання таких робіт. Серед таких документів має бути ліцензія на право проведення будівельних робіт, видана згідно з законодавством України, якщо отримання такої ліцензії передбачено нормами законодавства.

9. Для виконання електромонтажних робіт Споживач зобов’язаний замовити проект електропостачання приміщення в організації, що має ліцензію на виконання даного виду робіт розробленого на підставі отриманих від Виконавця технічних умов на проектування, та виконання даних робіт має бути проведено кваліфікованими спеціалістами які мають відповідне підтвердження. Дані документи в обов’язковому порядку надаються Виконавцю разом з проектною документацією на проведення Будівельно-ремонтних робіт.
10. Підключення приміщення до електропостачання після проведення Будівельно-ремонтних робіт до складу яких входять електромонтажні роботи можливе виключно після надання Споживачем Виконавцю акта на приховані роботи затвердженого представником Виконавця, погодженого проекту електропостачання, виконавчої схеми електропроводки.
11. Перед початком робіт, Споживач зобов’язаний погодити проекти систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення з технічною службою Виконавця, а під час виконання та після завершення виконання робіт належним чином оформити та затвердити з Виконавцем акт огляду прихованих робіт (опалення, гідроізоляції, каналізаційних труб, труб гарячого і холодного водопостачання) та Акт випробування водопостачання.

Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 18:59

100 грн. за один ел.ключ, 1000 грн.(однокомнатная кв.) за вывоз мусора я считаю это не дорого, может немного завышено, но не критично ,это одноразовые небольшие платежи. Даже с платной парковкой с горем пополам я могу согласится. Но когда к моей личной квартире (не комерческая недвижимость) высувают такие требования,-это перебор
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 19:28

Считаем, то что "не дорого":
10 домов, по 90 квартир в среднем = 900 квартир
строй. мусор - с каждой минимум по 1 тыс. = 900 тыс.
ключи - пусть по 2 на квартиру = 180 тыс.

Итого разывые платежи 1 млн. 80 тыс.

парковка - по 1 на квартиру = 270 тыс. в месяц!

Если и завышено, то совсем немного, но не критично
Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 20:20

Chiw пише:
Считаем, то что "не дорого":
10 домов, по 90 квартир в среднем = 900 квартир
строй. мусор - с каждой минимум по 1 тыс. = 900 тыс.
ключи - пусть по 2 на квартиру = 180 тыс.

Итого разывые платежи 1 млн. 80 тыс.

парковка - по 1 на квартиру = 270 тыс. в месяц!

Если и завышено, то совсем немного, но не критично

То есть, то что я писал выше Вас полностью устраивает?!
Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 21:00

Ети расчёты не имеют ни чего общего с прибилью. Так как мусор сам собой никуда не денется, и ключи вам даром ни кто не изготовит. Кстати, ключ двухсторонний, я не думаю что Вы сможете заказать такой же за 40 грн.,где-то в другом месте. Да и строительный мусор с Вашей квартиры ни кто бесплатно не спустит и даром не вывезет.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 21:04

vitnat пише:

То есть, то что я писал выше Вас полностью устраивает?!
то что вы написали выше(про лицензии, согласование и прочий бред жэковцев), мне кажется, останется только на бумаге. ну не будут  они ходить по квартирам и спрашивать лицензии у строителей. да и электроточки ваши считать не будут. есть входной автомат на щитке и провод в вашу квартиру. дальше делайте что хотите, опять же в пределах разумного и нужд жильца дома. но если же вы электросварку к нему поцепите и произойдет вай-вай-вай, они вам скажут, что вы не согласовали это. поэтому именно здесь, лично я совсем не парюсь, хотя признаю, даже на бумаге это смотрится мерзко
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 21:07

Игорь написал с иронией...
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 21:10

metrolog пише:
Игорь написал с иронией...
с таким жэком без иронии никуда)))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Жовт 2015, 22:53

В данном договоре есть огромное количество пунктов, которые не устраивают, в том числе и указанные Вами. Но еще больше возмущает сам факт навязывания договора, без альтернатив.
Считать чужую прибыль и спорить о ней нет смысла. Давайте лучше совместно решать эту проблему.
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПт 30 Жовт 2015, 11:42

vitnat пише:
1000 грн.(однокомнатная кв.) за вывоз мусора я считаю это не дорого, может немного завышено, но не критично ,это одноразовые небольшие платежи. Даже с платной парковкой с горем пополам я могу согласится.

Пробачте, але я б воліла платити за вивезення сміття за фактом його наявності, а не купувати кота в мішку. Перепланування ми не плануємо, хоча припускаю, що якесь все-таки сміття у нас буде. Але це не привід здирати фіксовану суму з усіх. В кожного буде різний об'єм сміття.
Причому ЖЕК аж ніяк не зобов'язаний вивозити наше сміття. Парковка на придомових територіях також не входить в його компетенцію.
Поправте мене, якщо я щось наплутала про те, що має/може робити ЖЕК, а що ні.

Питання не в тому дорого чи ні, питання в тому наскільки це все правильно і законно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sergii

Sergii


Повідомлень : 15
Репутація : 3
Дата реєстрації : 27.09.2015
Звідки : Киев, Оболонь, Северная

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПт 30 Жовт 2015, 12:06

[quote="R2_D2"]
vitnat пише:

.....Парковка на придомових територіях також не входить в його компетенцію.

питання - хтось знає що таке придомова територія? в якому законі (нормах) це прописано? скільки метрів від дому?

Мені в ЖУКу сказали (можливо налапшали) що територія (мережа доріг) комплексу не відноситься до міста.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sergii

Sergii


Повідомлень : 15
Репутація : 3
Дата реєстрації : 27.09.2015
Звідки : Киев, Оболонь, Северная

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПт 30 Жовт 2015, 12:13

як я родумію плата буде з мене зніматься навідь за разовий за місяць в'їзд на територію? А як що до того що повинет мати вільний доступ до свого парадного (вігрузка-погрузка)? Або якщо хтось інвалід?
Як Вони збираються фіксувати те що я авто залишив на деякий час (днів, тижнів), а не просто заїхав і виїхав? Як вони збираються виставляти рахунки? Якщо, наприклад, я не плачу, то я і не маю права заїжати на територію?
Мають бути прописані правила цієй "парковки".
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПт 30 Жовт 2015, 12:20

@Sergii відповідь =>тут <=
Спойлер:
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 EmptyПт 30 Жовт 2015, 13:59

Сережа, на фото выше видно хитрые приборчики, которые в конце месяца подскажут сколько раз ты заехал и сколько раз не выехал(
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: