Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація

Перейти донизу 
+9
Dgerela
Hawker
Helen Puzis
metrolog
lis
felixcat
Graf
valentina0405
Пономарьов
13 користувачів
АвторПовідомлення
Пономарьов




Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПт 22 Лип 2016, 12:32

Добрий день, шановні сусіди!
Тут така історія: Вчора заїзджаючи до будинку охоронець попередив про те, що з понеділка не буде пускати на територію автомобілі, які не оплатили "мєтку для авто".
В ЖЕКу мені так і не пояснили яку послугу збираються надавати(розповідали і про охорону автомобіля від порізаних колес, і про намагання розрулити проблему з великою кількістю авто, і про паркування), однак озвучили, що це коштуватиме 300 гривень щомісяця.

1. Вважаю, що ніякий ЖЕК не в праві не пустити мене на територію де ми з вами є співвласниками в рівній мірі.
2. Мені здається, що нас з вами мали б запитати про те, як ми бачимо цю ситуацію
3. На мою думку, 300 гривень заплатити ЖЕКу за повітря на рівному місці, це купитися на жульнічество і шарлатанство. адже вони в данній ситуації не несуть жодних витрат і вкладати ці гроші в мешканців не збираються.
4. З задоволенням би поспілкувався з вами на цю тему. якщо існує проблема з паркуванням, можливо б ми спільно спробували її вирішити, подумали б чи потрібно платити саме таку суму чи іншу, можливо і немає такої проблеми, а можливо і визначили б куди спрямувати кошти від парковки. інакше, вони просто осідатимуть в кишенях тих, хто просто вирішив, що ми їм мало платимо.


Дякую вам за увагу
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПт 22 Лип 2016, 14:37

Шановний сусіде!
Нижче за посиланням Ви можете побачити обговорення даної теми.
Проблема не нова і звичайно ж потребує колективного вирішення.
https://dzerela.ukraine7.com/t61-topic
Повернутися до початку Перейти донизу
Graf




Повідомлень : 4
Репутація : 1
Дата реєстрації : 23.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСб 23 Лип 2016, 21:41

Всем добрый вечер.
Я не слышал такого от охранника, но прочитал "информационный лист" на въезде. И решил прогуляться в ЖЭК.
Мне начали рассказывать про стикеры, который надо купить (стикеры - потому что у меня две машины). На мое возражение:"Что я могу их не клеить", прозвучало магическое слово "нельзя". Мне не составило труда уточнить что же оно означает... Правда сотрудникам жэка не удалость объяснить. А потом попытались петь мне песню про 300 грн. Я им напомнил что:
а) это я им плачу, а не они мне. так что музыку уж точно не они будут заказывать.
б) на их попытки разъяснить про охрану и пр пр - показана квитанция, где я оплачиваю охрану придомовой территории.
После чего я просто ушел.
С тех пор прошло две недели - и тишина. Так что я думаю что это больше похоже на желание "поломать" по одному.
Повернутися до початку Перейти донизу
felixcat




Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 25.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 19:07

Добрый вечер, соседи!

Отжим денег за парковку уже начался. Сегодня нас вынудили взять заявления, кстати добровольные, как следует из текста, на оплату этой марки и соответственно на уплату денег ни за что. Думаю стоит встретиться и обсудить эту ситуацию, а также дальнейший план действий. Однозначно - это беспредел!
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 20:44

Ребята, эта тема поднималась прошлой осенью. было очень много встреч, митингов под офисом и прессинга со стороны застройщика и жэка. на форуме это все изложено, нужно порыться в старых ветках. сейчас идет активное обсуждение данной темы в вибере, поэтому присоединяйтесь через соответствующую ветку форума
Повернутися до початку Перейти донизу
Пономарьов




Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 21:33

оу. а як попасти на вайбер? в мене нема такої групи(
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 21:46

напишите мне запрос через тему про Вайбер на этом форуме
Повернутися до початку Перейти донизу
Graf




Повідомлень : 4
Репутація : 1
Дата реєстрації : 23.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 22:34

Ребята, сори. Не сильно умею пользоваться форумом, и не понимаю куда и что написать. Но тоже хочу участвовать и в разговоре и в доведении этого вопроса до логического конца.
Help, please)
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 25 Лип 2016, 22:38

во-первых заполните свой профиль и добавьтесь в эту тему https://dzerela.ukraine7.com/t8p300-topic#3268 , а потом напишите сюда свой номер телефона https://dzerela.ukraine7.com/t60p50-topic?highlight=viber
Повернутися до початку Перейти донизу
Helen Puzis

Helen Puzis


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.07.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 28 Лип 2016, 00:53

Здравствуйте! Хотела указать номер телефона по ссылке, которую указал Метролог), но там пишут эта тема для лиц с специальным уровнем доступа))) по первой ссылке я отписалась. Тоже хочу принимать участие в обсуждении данной проблемы. У нас 2 машины и одним из факторов покупки жилья в данном ЖК было наличие охраняемой парковки, но вот в отделе продаж забыли упомянуть, что она будет платная)) я не согласна с выбором платить или платитьWinkи с фразой -эта услуга была заказана мной добровольно))) договор отказалась подписать. Как попасть в группу в Вайбере?

Спасибо
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 28 Лип 2016, 09:39

Helen Puzis пише:
Здравствуйте! Хотела указать номер телефона по ссылке, которую указал Метролог), но там пишут эта тема для лиц с специальным уровнем доступа))) по первой ссылке я отписалась. Тоже хочу принимать участие в обсуждении данной проблемы.  У нас 2 машины и одним из факторов покупки жилья в данном ЖК было наличие охраняемой парковки, но вот в отделе продаж забыли упомянуть, что она будет платная))  я не согласна с выбором платить или платитьWinkи с фразой -эта услуга была заказана мной добровольно))) договор отказалась подписать. Как попасть в группу в Вайбере?

Спасибо

Здравствуйте. После того, как Вы отметились в теме о знакомстве я внес Вас в группу "Соседей", вторая ссылка уже доступна и для Вас - можете пробовать
Повернутися до початку Перейти донизу
Dgerela




Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.09.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 22 Вер 2016, 11:14

Добрый день соседи ))
Живу в 4м доме. Живу и понимаю что проблемы на проблемах в этом комплексе... надо наверное нам кооперироваться. Добавьте меня пожалуйста во все возможные общие обсуждения - 067-235-84-20.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 22 Вер 2016, 11:32

а в каком парадном и квартире живете? идентифицируйте себя пожалуйста в соседской теме
Повернутися до початку Перейти донизу
Dgerela




Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.09.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 22 Вер 2016, 15:37

metrolog пише:
а в каком парадном и квартире живете? идентифицируйте себя пожалуйста в соседской теме
Третье парадное. Оксана.
Повернутися до початку Перейти донизу
Julia-st




Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.09.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 22 Вер 2016, 22:48

Добрый вечер,соседи.как добавится к вам в вайбер?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПт 23 Вер 2016, 12:27

Julia-st пише:
Добрый вечер,соседи.как добавится к вам в вайбер?
-> https://dzerela.ukraine7.com/t60-topic
Повернутися до початку Перейти донизу
Dgerela




Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.09.2016

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyВт 27 Вер 2016, 12:18

Я не могу добавится в вайбер. Не понимаю как работает ссылка. 
Подскажите, кто то задавал вопросы жеку по поводу грязи и убожества в подъездах ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyВт 27 Вер 2016, 12:42

Dgerela пише:
Я не могу добавится в вайбер. Не понимаю как работает ссылка. 
Подскажите, кто то задавал вопросы жеку по поводу грязи и убожества в подъездах ?

Посилання працює дуже просто: воно доступне лише для учасників групи "Сусід 2-ї черги", як потрапити в цю групу - написано в горі форуму у бігучій стрічці. Будьте уважнішими

По другому питанню: сюда https://dzerela.ukraine7.com/t237-topic
Про сбори об'яви були на форумі, у вайбері і, навіть, розклеєні небайдужими сусідами на вхідні двері (хоч і сліди на дверях залишись, що прикро)
Повернутися до початку Перейти донизу
павлик




Повідомлень : 35
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : м. Малин

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyПн 04 Груд 2017, 14:46

Добрый день! кто владеет информацией по парковке?
Платная, без платная?
Повернутися до початку Перейти донизу
mango




Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.07.2017

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyЧт 14 Груд 2017, 13:32

павлик пише:
Добрый день! кто владеет информацией по парковке?
Платная, без платная?
Павлик, эта услуга называется не парковка, а "Организация пропускного режима". Стоимость услуги 10 грн в сутки, если авто ночует на территории ЖК. Выходит - 300 в месяц. Парковку, чем по сути и является эта услуга пропусного режима - ни жек ни застройщик не имеют права делать, так как это придомовая территория, которая принадлежит всем жильцам.
Повернутися до початку Перейти донизу
vidybidaok




Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.12.2017

Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація EmptyСб 16 Груд 2017, 14:12

Шановні власники автомобілів, дійсно "это придомовая территория, которая принадлежит всем жильцам" , але користуються нею не всі, а тільки ті, хто встиг зайняти місце. Ті ж хто не встиг, або немає чим зайняти, позбавлені можливості користуватись територією, яка їм також належить. Крім того, шум від авто, особливо, коли вмикається сигналізація, завдає моральної шкоди всім мешканцям. Крім того, в залежності від стану атмосфери, вихлоп добирається і до 9-х поверхів. Отже, очевидно, ті хто користується, мають платити. Ідея збирати кошти на в'їзді вірна. Плата має бути не нижчою ніж на платній стоянці з охороною.
Правильне питання куди підуть гроші. По-справедливості, вони мали б йти на користь в основному тих, хто не користується територією для стоянки авто. Але це непросто організувати. Отже - на ремонт асфальту, на якому ставлять авто. Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty
ПовідомленняТема: Re: Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація   Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Платне користування парковкою на території другої черги

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: