Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра

Перейти донизу 
+15
Chiw
Людмила
R2_D2
Hawker
Ник
bekashka
mykhalko
sashaprokopenko
yura_
Kakamalaka
anuta
Alena7
alexrainy
lis
metrolog
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Людмила




Повідомлень : 20
Дата реєстрації : 21.10.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 20:39

1. Петрівський квартал: ніхто договір ЖЕКа не змінив і не зміг. Такі умови і всіх або майже всіх новобудов-кварталів.
2. Всі питання можна буде вирішувати на законному рівні ТІЛЬКИ тоді, коли будемо мати ПРАВО ВЛАСНОСТІ. На сьогодні ми не є власниками, і вимагати чогось - це все пусте...
Поки що немає предмету розмови. Головне будують, здають і є де жити.
Я особисто готова платити на 2-3 грн більше на першому етапі, а вже коли заселюсь, думаю, що я буду в числі перших, тоді буду вирішувати всі проблеми якщо вони будуть.
Мене вже життя навчило без причини не шуміти)
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 20:45

Та мы ж и не шумим) просто хочется конструктивного диалога, чтобы нас услышали и считались с нашими пожеланиями. Вот собственно и все.
Повернутися до початку Перейти донизу
anuta
Club Member
Club Member
anuta


Повідомлень : 28
Репутація : 4
Дата реєстрації : 13.09.2015
Звідки : Киев

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 21:27

Людмила пише:

Мене вже життя навчило без причини не шуміти)



Так и не шумите. А я не готова платить на 2-3 грн больше кому то в карман
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 22:10

Одни довольствуются полумерами и тем что им дают на откуп, а другие хотят полного законного выполнения договорных обязательств, не хотят платить за то, что не заказывали, и хотят понимать составляющие тарифов и прочих услуг.
Повернутися до початку Перейти донизу
anuta
Club Member
Club Member
anuta


Повідомлень : 28
Репутація : 4
Дата реєстрації : 13.09.2015
Звідки : Киев

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 22:21

Chiw пише:
Одни довольствуются полумерами и тем что им дают на откуп, а другие хотят полного законного выполнения договорных обязательств, не хотят платить за то, что не заказывали, и хотят понимать составляющие тарифов и прочих услуг.



Полностью согласна тем более что аппетит приходит во время еды: сегодня 2 грн а завтра будет 200 мало(оплата за доступ к счётчикам)и чихнуть бесплатно не дадут
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 11:18

Шановна, Людмила, а Ви впевнені, що Вам нададуть Статут ОСББ для ознайомлення? Якщо у Вас це вийде, ми Вам будемо аплодувати. Проте, треба відмітити, що ще ні в кого не вийшло отримати ЖОДНИХ документів, які були б підписані Забудовником.
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 11:24

Мне вот кажется, что по своей сути любая "обслуживающая организация" должна именно ОБСЛУЖИВАТь, а не навязывать любому собственнику услуги. Если кому-то нравиться парковать машину на придомовой территории (обслуживание которой включено в тариф и которая являеться общей собственностью всех совладельцев квартир) за 300 грн, то конечно никто не может запретить заплатить. Но сегодня это 300грн, а завтра к парковке добавиться еще куча услуг по несоизмеримой плате
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Club Member
Club Member
Сергій


Повідомлень : 41
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.08.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 12:46

valentina0405 пише:
Мне вот кажется, что по своей сути любая "обслуживающая организация" должна именно ОБСЛУЖИВАТь, а не навязывать любому собственнику услуги. Если кому-то нравиться парковать машину на придомовой территории (обслуживание которой включено в тариф и которая являеться общей собственностью всех совладельцев квартир) за 300 грн, то конечно никто не может запретить заплатить. Но сегодня это 300грн, а завтра к парковке добавиться еще куча услуг по несоизмеримой плате

До речі, у Вас в першій черзі, є зараз проблема з паркомісцями ввечері скажімо?
Бо десь бачив вислів: "ввечері двір запаркований під зав'язку", в той час як інші кажуть що є місця і все норм.
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 12:53

Сергій пише:
valentina0405 пише:
Мне вот кажется, что по своей сути любая "обслуживающая организация" должна именно ОБСЛУЖИВАТь, а не навязывать любому собственнику услуги. Если кому-то нравиться парковать машину на придомовой территории (обслуживание которой включено в тариф и которая являеться общей собственностью всех совладельцев квартир) за 300 грн, то конечно никто не может запретить заплатить. Но сегодня это 300грн, а завтра к парковке добавиться еще куча услуг по несоизмеримой плате

До речі, у Вас в першій черзі, є зараз проблема з паркомісцями ввечері скажімо?
Бо десь бачив вислів: "ввечері двір запаркований під зав'язку", в той час як інші кажуть що є місця і все норм.

Сергію, я з другої черги, то в мене ще немає ніяких проблем з паркомісцями, за винятком перспективи платити за них 300 грн на місяць)))
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 13:06

Сергій пише:
valentina0405 пише:
Мне вот кажется, что по своей сути любая "обслуживающая организация" должна именно ОБСЛУЖИВАТь, а не навязывать любому собственнику услуги. Если кому-то нравиться парковать машину на придомовой территории (обслуживание которой включено в тариф и которая являеться общей собственностью всех совладельцев квартир) за 300 грн, то конечно никто не может запретить заплатить. Но сегодня это 300грн, а завтра к парковке добавиться еще куча услуг по несоизмеримой плате

До речі, у Вас в першій черзі, є зараз проблема з паркомісцями ввечері скажімо?
Бо десь бачив вислів: "ввечері двір запаркований під зав'язку", в той час як інші кажуть що є місця і все норм.
Сергію, був у першій черзі ввечері, по-перше ніякої проблеми з місцями не було, по-друге жильці підтвердли, що на даний час ніяких проблем в них з паркомісцями не існує.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Club Member
Club Member
Сергій


Повідомлень : 41
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.08.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 13:11

valentina0405 пише:
Сергій пише:
valentina0405 пише:
Мне вот кажется, что по своей сути любая "обслуживающая организация" должна именно ОБСЛУЖИВАТь, а не навязывать любому собственнику услуги. Если кому-то нравиться парковать машину на придомовой территории (обслуживание которой включено в тариф и которая являеться общей собственностью всех совладельцев квартир) за 300 грн, то конечно никто не может запретить заплатить. Но сегодня это 300грн, а завтра к парковке добавиться еще куча услуг по несоизмеримой плате

До речі, у Вас в першій черзі, є зараз проблема з паркомісцями ввечері скажімо?
Бо десь бачив вислів: "ввечері двір запаркований під зав'язку", в той час як інші кажуть що є місця і все норм.

Сергію, я з другої черги, то в мене ще немає ніяких проблем з паркомісцями, за винятком перспективи платити за них 300 грн на місяць)))

))))...то квартира - 109. Сплутав з номером будинку. )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 13:15

Сергій пише:
Бо десь бачив вислів: "ввечері двір запаркований під зав'язку", в той час як інші кажуть що є місця і все норм.
Декілька разів спеціально на це звертав увагу буваючи там, вільних місць завжди було багато і в вечірній час і в вихідні.
14.11.2015, коли там були збори мешканців з приводу довіреностей, то дійсно машин було багато, мабуть більше ніж звичайно, але все одно були вільні місця.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист 2015, 15:57

Людмила пише:
1. Петрівський квартал: ніхто договір ЖЕКа не змінив і не зміг. Такі умови і всіх або майже всіх новобудов-кварталів.
2. Всі питання можна буде вирішувати на законному рівні ТІЛЬКИ тоді, коли будемо мати ПРАВО ВЛАСНОСТІ. На сьогодні ми не є власниками, і вимагати чогось - це все пусте...
Поки що немає предмету розмови. Головне будують, здають і є де жити.
Я особисто готова платити на 2-3 грн більше  на першому етапі, а вже коли заселюсь, думаю, що я буду в числі перших, тоді буду вирішувати всі проблеми якщо вони будуть.
Мене вже життя навчило без причини не шуміти)
1. Петрівський квартал, що у Вишневому? То до чого тут КМДА? Кришталеві джерела у Києві і існує порядок затвердження тарифів, який ЖЕК порушує.
2. Порушення забудовником порядку здачі об"єкту вас влаштовує?
3. Створення фейкового ОСББ вас теж задовольняє?
А тепер дайте відповідь, чому особа, яка здійснює явне порушення закону, має зупинитись, якщо ви закриєте очі на її злочинні дії.

Чи залишить грабіжник вам золотий годинник на руці, якщо ви йому добровільно віддасте гаманець? Чи ви тільки тоді почнете думати, що не варто було йти у темний провулок?

В першій черзі вже є проблеми, то чому ми маємо спокійно чекати на такі ж проблеми, а не попередити їх заздалегідь?
Ваша позиція вкрай нерозумна. І, вибачте, але саме такі люди як ви і доводять до таких проблем із забудовниками. Забудовник бачить, що люди терплять і сідає на голову та звішує ноги.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра   Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Встреча соседей таки состоится 15.11 в 11 утра
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Встреча соседей 03.10
» Встреча будущих соседей
» Очередная встреча соседей 29.11.15 воскресенье в 15:00
» Встреча инвесторов/соседей 16.01.2016
» Как привлечь соседей на этот форум?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: