Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 У кого какое хобби

Перейти донизу 
+20
миролова
allina
dymka
Ai-Go
kukusik13
Shaman
Brain72
romario4
Investor
anuta
Neech
sashaprokopenko
Olya***
sanuk
tommy_
valentina0405
artyred
yasha0804
Hawker
metrolog
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
kukusik13




Повідомлень : 6
Дата реєстрації : 17.02.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСб 18 Лют 2017, 01:00

Всім привіт! А я в декреті захопилась розписом пряників, приготуванням домашнього зефіру та граноли. Навіть в маленький бізнес перейшло, ось посилання на мої роботи - instagram.com/garnesvyato. Можу приймати замовлення до Ваших свят, навчати, спілкуватись чи просто пригощати друзів. До декрету вишивала хрестиком, зараз не дуже зручно, а от прогулянки з дітками та різні цікавинки для них - це до нас). Чоловік грає у футбол, меломан. Любимо подорожувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ai-Go

Ai-Go


Повідомлень : 31
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.03.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2017, 18:41

artyred пише:
мое с супругой хобби - бег, workout, та и вообще любой спорт. Будем много бегать и заниматься на турниках. Будем рады сообщникам. А еще я меломан - рок, блюз и все такое!
подскажите, есть ли турник где в лесу?))
Повернутися до початку Перейти донизу
Ai-Go

Ai-Go


Повідомлень : 31
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.03.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2017, 18:42

yasha0804 пише:
Я занимаюсь хатха-йогой. Если найду соратников среди будущих соседей - буду рада))))
+1)
Повернутися до початку Перейти донизу
dymka




Повідомлень : 44
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.08.2015

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2017, 13:07

Ai-Go пише:
подскажите, есть ли турник где в лесу?))

Возле купальни правее от источников есть турник
Повернутися до початку Перейти донизу
allina

allina


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 02.08.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyВт 17 Жовт 2017, 20:43

А у меня хобби это музыка, научилась недавно играть, купила гитару и записалась на курсы к учителя музыкальной школы. Вообщем мне это увлечение очень понравилось, расслабляюсь и релаксирую.
Повернутися до початку Перейти донизу
миролова




Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 26.10.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Жовт 2017, 10:19

Мы с женой любим оффроад рейсинг. Почти каждые выходные выезжаем за город покататься по бездорожью. А главное, что для этого практически ничего не нужно. Достаточно раз в год ну и автомобиль заправить конечно же. Зато адреналин такой, как будто ты с парашютом прыгаешь. Я считаю, что это должен попробовать каждый.
Повернутися до початку Перейти донизу
Golden




Повідомлень : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.11.2017

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyСр 03 Січ 2018, 15:49

А у меня хобби, коллекционирование и покупка брендовых часов. Занимаюсь этим делом сравнительно недавно, но в моей коллекции уже есть больше полусотни экземпляров, в основном это реплики разных брендов, таких как в пример приведу часы gianfranco ferr, мои любимые.
Повернутися до початку Перейти донизу
olya7

olya7


Повідомлень : 29
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.04.2018

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyЧт 10 Травень 2018, 20:05

Работаю разработчиком дизайна для текстиля. Превратила работу в хобби. Сейчас работаю для украинского магазина https://retown.kiev.ua. Можете посмотреть мои работы)
Повернутися до початку Перейти донизу
Виталий

Виталий


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.05.2018

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyНд 13 Травень 2018, 15:34

Обожаю рыбалку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гладусов




Повідомлень : 12
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.09.2015
Звідки : Киев

У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 EmptyВт 15 Травень 2018, 11:05

А я увлекаюсь парашютным спортом. Сейчас пользуюсь программой Aff packages https://ulet.pro/ru/price-for-sportsmen Она позволяет научиться правильно действовать в свободном полете или падении. Отрабатываю навыки по прыжкам, так сказать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: У кого какое хобби   У кого какое хобби - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
У кого какое хобби
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Оффтоп-
Перейти до: