Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору

Перейти донизу 
+16
R2_D2
vitnat
kagal
Sergii
metrolog
lis
Kakamalaka
rusa15
investor110
anuta
Alena7
investorAS_3
vasya_k
Chiw
IriSha
drug123
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Vitaliy80008
Club Member
Club Member



Повідомлень : 72
Дата реєстрації : 24.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 13:59

Сережа, на фото выше видно хитрые приборчики, которые в конце месяца подскажут сколько раз ты заехал и сколько раз не выехал(
Повернутися до початку Перейти донизу
Yuliya_Ya
Club Member
Club Member
Yuliya_Ya


Повідомлень : 35
Репутація : 2
Дата реєстрації : 28.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 16:14

Шановні сусіди, може не всі погодяться зі мною, але я маю власну думку по питанню будівельного сміття: оскільки, по-перше, будівельним сміттям прийнято вважати будь-які залишки будівельних матеріалів та їх пакування, по-друге, за нас це все вже продумали та організували, по-третє, погодьтеся, що це не так вже і багато (так, у всіх криза, але давайте не будемо рахувати копійки в рахунок власного комфорту), вважаю досить зручним сплатити за все один раз і не перейматися цим питанням більше. І може ще й тихенько їм за це подякувати.
Чи ви бажаєте, щоб біля кожного під'їзду купами і тижнями/місяцями збирались залишки такого сміття, за яке у власника квартири має боліти голова (його ж якось і за щось треба вивезти!), а у сусідів - накопичиватись негатив до таких горе-власників? Трава піля підї'здів такого точно не витримає, і будемо ми мати неохайну прибудинкову територію, смяття, постійні шастання різних машин, що вивозитимуть "персональне сміття". Не дуже чудова перспектива....
Чи ви бажаєте гризтися за якихось 200-300 грн, але, натомість заробити собі нового гловного болю?
Мені особисто подобається, що наразі стоіїть собі один великий охайних контейнер біля дому і ніде не видніється Ейфелева вежа, споруджена під моїми вікнами найманими "гастарбайтерами" з піноблоків, пакетів,мотузок, поламаних шпателів і т.д.
Звичайно, якщо у когось є якісь конкретні пропозиції з цінами і обгрунтуванням, то інше питання - давайте розглядати.
Буду вдячна за конструктивну критику, якщо щось не так.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 19:45

Юля, основна претензія у нас навіть не до ціни, а до абсолютно непрозорого ціноутворення. Зараз ситуація виглядає м'яко говорячи шизофренічно: приходить людина отримувати ключі, і відбувається приблизно такий діалог:

- З вас за вивіз сміття 2000 грн.
- За що такі гроші??? В мене двокімнатна квартира, і з мене вимагаєте 2000, тоді як сусід з першого під'їзду заплатив за трикімнатну 1000, чому тоді я маю платити в двічі більше???
- Еееееее... Мммм... А, ну він же не буде робити перепланування, от!
- Так а я теж не збираюся нічого переплановувати!
- Еееее... Нуууу, тоді якщо ви нам пообіцяєте, що не будете переплановувати, то лааадно, хай буде півтори...

Вже просто нудить від цього рашн бізнесу, сил немає.
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 20:26

drug123 пише:
особисто я і ще деякі сусіди цілком серйозно налаштовані на те, щоб домагатися покарання наших візаві згідно діючого КуАПП.

Ярослав, на нашу підтримку теж розраховуй. Але є питання щодо адмін. відповідальності. Що саме там передбачено за порушення термінів офіційної відповіді на звернення?
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 20:32

штраф, сегодня в вайбере Вика писала...забыл Игорь что ты не там(
Не дает ответ Олежик по нашему обращению, вот: "Незаконна відмова у прийнятті та розгляді звернення, інше порушення Закону України "Про звернення громадян" -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частинами першою - сьомою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин."
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyПт 30 Жовт 2015, 21:01

А они разве 'посадові особи'?
Повернутися до початку Перейти донизу
dmidob
Club Member
Club Member



Повідомлень : 32
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 00:45

Ну под "посадовими особами" в нашем случае имеется ввиду глава фонда и прочих ТОВ, т.е. Арсений и прочие. Олежик может и отвертится.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yuliya_Ya
Club Member
Club Member
Yuliya_Ya


Повідомлень : 35
Репутація : 2
Дата реєстрації : 28.09.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 10:29

drug123 пише:
Юля, основна претензія у нас навіть не до ціни, а до абсолютно непрозорого ціноутворення. Зараз ситуація виглядає м'яко говорячи шизофренічно: приходить людина отримувати ключі, і відбувається приблизно такий діалог:

- З вас за вивіз сміття 2000 грн.
- За що такі гроші??? В мене двокімнатна квартира, і з мене вимагаєте 2000, тоді як сусід з першого під'їзду заплатив за трикімнатну 1000, чому тоді я маю платити в двічі більше???
- Еееееее... Мммм... А, ну він же не буде робити перепланування, от!
- Так а я теж не збираюся нічого переплановувати!
- Еееее... Нуууу, тоді якщо ви нам пообіцяєте, що не будете переплановувати, то лааадно, хай буде півтори...

Вже просто нудить від цього рашн бізнесу, сил немає.
Ярослав, а уже реально были такие прецеденты или это предположения?
У меня 2шка, и мы (как и все за двушку) полторы отдали.
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: звіти   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 10:55

@dmidob дело ведь не в персоналиях. Само словосочетание должностное лицо почему-то у меня лично ассоциируется только с гос. структурами.
Повернутися до початку Перейти донизу
kroshsh

kroshsh


Повідомлень : 32
Репутація : 4
Дата реєстрації : 28.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 12:43

drug123 пише:
Юля, основна претензія у нас навіть не до ціни, а до абсолютно непрозорого ціноутворення. Зараз ситуація виглядає м'яко говорячи шизофренічно: приходить людина отримувати ключі, і відбувається приблизно такий діалог:

- З вас за вивіз сміття 2000 грн.
- За що такі гроші??? В мене двокімнатна квартира, і з мене вимагаєте 2000, тоді як сусід з першого під'їзду заплатив за трикімнатну 1000, чому тоді я маю платити в двічі більше???
- Еееееее... Мммм... А, ну він же не буде робити перепланування, от!
- Так а я теж не збираюся нічого переплановувати!
- Еееее... Нуууу, тоді якщо ви нам пообіцяєте, що не будете переплановувати, то лааадно, хай буде півтори...

Вже просто нудить від цього рашн бізнесу, сил немає.
Нет, Ярослав, это не рашн бизнес, это, к счастью для нас, украиниан бизнес!)))) Рашн бизнес - это намного круче, поверьте мне!))))
Я, конечно же, на Вашей стороне и желаю Вам крепкого здоровья и удачи))))
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 15:56

Yuliya_Ya пише:
Ярослав, а уже реально были такие прецеденты или это предположения?
У меня 2шка, и мы (как и все за двушку) полторы отдали.
Були. І після скандалу з ними з цього приводу, вони почали уточнювати, чи планують перепланування. Що ще раз доводить, що потрібно ділитися інформацією і злагоджено відстоювати свої права.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 16:10

Chiw пише:
@dmidob дело ведь не в персоналиях. Само словосочетание должностное лицо почему-то у меня лично ассоциируется только с гос. структурами.
Ігоре, чіткого визначення терміну "посадова особа" в законах України не надано, але існує роз*яснення мінюсту щодо цього: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v0548323-06
Якщо коротко, то посадовою осбою може вважатися будь-яка особа, що може відповідно до своєї посади виконувати адміністративно-господарські обов'язки - це обов'язки по управлінню або розпорядженню державним, колективним чи приватним майном.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСб 31 Жовт 2015, 16:13

dmidob пише:
Ну под "посадовими особами" в нашем случае имеется ввиду глава фонда и прочих ТОВ, т.е. Арсений и прочие. Олежик может и отвертится.
В адресатах у нас зазначено:
Код:
Директору ТОВ «Холд Груп»
Бурківському Віталію Юрійовичу
вул. Сім’ї Сосніних 3, м. Київ 03680
Він і матиме сплатити штраф, згідно чинного КУАПП
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2015, 13:00

Что-то я не понял. Эти негодяи уже 1500 за вывоз мусора от двушки просят? когда меня в сентябре звали на вручение ключей, то прозвучала цифра 1000. или они прикинули, что продешевили и решили пересмотреть для тех, кто позже договор подписывает?
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2015, 14:17

Игорь с двушки просят двушку) чтобы не заморачиваться арифметикой ЖЭК решил по штуке с комнаты... 1к-1000, 2к-2000, 3к-3000
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyНд 01 Лист 2015, 19:02

metrolog пише:
Игорь с двушки просят двушку) чтобы не заморачиваться арифметикой ЖЭК решил по штуке с комнаты... 1к-1000, 2к-2000, 3к-3000
капец они охренели.... блин, рвать их после такого - дело чести
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyВт 03 Лист 2015, 23:15

[quote="Sergii"]
R2_D2 пише:
vitnat пише:

питання - хтось знає що таке придомова територія? в якому законі (нормах) це прописано? скільки метрів від дому?

Мені в ЖУКу сказали (можливо налапшали) що територія (мережа доріг) комплексу не відноситься до міста.
На даний момент питання з прибудинковою територією досить невизначене. Завдячувати цьому ми в першу чергу маємо леді Ю, яка десь у 2005 році з певною метою скасувала постанову КМУ про порядок визначення в натурі прибудинкових територій. А в другу чергу завдячувати і всім іншим, хто був після неї, які до цього часу нового порядку з цього питання так і не прийняли. Теж відомо чому. Якщо цікаво, про законодавче регулювання цього питання добре написано у цій статті: http://helsinki.org.ua/index.php?id=1405524588 Там ближче до кінця статті є і визначення.

Щодо "не відноситься до міста"... Цікаво, що вони мали на увазі? Якщо територіально, то міська смуга м.Києва закінчується через дорогу від будинку №113 нашого ЖК - там прямо на виїзді знак стоїть. Чи вони мали на увазі, що це їх приватна територія і місто їм не указ? )))
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 EmptyСр 04 Лист 2015, 13:55

investor110 пише:
Щодо "не відноситься до міста"... Цікаво, що вони мали на увазі? Якщо територіально, то міська смуга м.Києва закінчується через дорогу від будинку №113 нашого ЖК - там прямо на виїзді знак стоїть. Чи вони мали на увазі, що це їх приватна територія і місто їм не указ? )))
Думається мені, що ЖЕК саме це і мав на увазі :о)) Але фактично, за законом - відповідальність за стан прибудинкової території, під'їздів до будинку, асфальту, озеленення - все це відповідальність співвласників. І за розумом - ОСББ має створити накопичувальний фонд, з якого окрім капремонтів самого будинку, за необхідністю платитиметься і переасфальтування подвір'я, і заїздів, і чистка дощової каналізації, тощо. Те, що досі цим займається КМДА - пережиток совка, я думаю, що найближчим часом все зміниться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору   Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору - Сторінка 3 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Звіт про дії ініціативної групи по питанню парковки і договору
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Живое обсуждение платной парковки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: