Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Дитячі садочки та школи

Перейти донизу 
+21
iuska55
Natalla
Роман Акимов
olia avrahova
Veronika
maksimus
Tanita
Olga_77
Chiw
Yuliya_Ya
Annette113
ronaldo
Tsh_
tommy_
Vilira
Alena7
sanuk
IriSha
metrolog
Hawker
valentina0405
25 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
IriSha
Club Member
Club Member



Повідомлень : 24
Дата реєстрації : 19.08.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПн 31 Серп 2015, 15:58

tommy_ пише:
А кстати, кто знает, если на следующий год хотим в школу, то записываться (как и где??) уже сейчас нужно?
Добрый день! Нашей дочке 5 лет (4 дом), в школу пойдем в 6. Звонила в 236, сказали писать заявление можно весной 2016го. Тоже пока останавливаемся на этой школе, потому что ближе всех, а дальше посмотрим после окончания начальных классов.
Повернутися до початку Перейти донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_


Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyВт 01 Вер 2015, 10:49

IriSha пише:
tommy_ пише:
А кстати, кто знает, если на следующий год хотим в школу, то записываться (как и где??) уже сейчас нужно?
Добрый день! Нашей дочке 5 лет (4 дом), в школу пойдем в 6. Звонила в 236, сказали писать заявление можно весной 2016го. Тоже пока останавливаемся на этой школе, потому что ближе всех, а дальше посмотрим после окончания начальных классов.

Спасибо большое! Значит весной будем писать заявление
Повернутися до початку Перейти донизу
Tsh_
Club Member
Club Member



Повідомлень : 11
Репутація : 2
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 03 Вер 2015, 10:23

Добрый день, и я напишу свое слово о школе) В 236 школу не нужно ходить на подготовку. Просто приходите в школу, к завучу и пишите заявление. И все. Собрание назначали в конце августа. Мы так и сделали. Написали заявление еще в феврале. И ждали. Тем временем еще думали, куда же нам пойти. В итоге передумали - решили ездить в гимназию в центр. Причина - более высокий уровень гимназии, и ранний мой выезд на работу ( ребенок не будет зимой стоять под школой на углу Метрологической пол часа и ждать открытия школы).
Повернутися до початку Перейти донизу
sanuk
Club Member
Club Member



Повідомлень : 56
Репутація : 25
Дата реєстрації : 08.08.2015
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 03 Вер 2015, 17:39

Як варіан ще 2 школи на теремках 269 і 286, остання після ремонту взагалі класно виглядає
добиратися туди хвилин 15-20 назад хвилин 10, або пішки хвилин 25-30
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 8k3eb84y67zo
Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Uhl9pycv6f30
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСр 09 Вер 2015, 16:52

Є така інформація (звісно не офіційна), що у сусідньому ЖК "Казка" мають найближчим часом відкрити школу на 700 дітей. Я думаю, що звичайно братимуть в першу чергу зі свого ЖК, але можливо і для нас варіант...хоча б початкову школу
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСр 09 Вер 2015, 23:40

valentina0405 пише:
Є така інформація (звісно не офіційна), що у сусідньому ЖК "Казка" мають найближчим часом відкрити школу на 700 дітей. Я думаю, що звичайно братимуть в першу чергу зі свого ЖК, але можливо і для нас варіант...хоча б початкову школу
Інформація виявилася хибною. Зараз йде лише виділення земельної ділянки для такого будівництва.
Повернутися до початку Перейти донизу
ronaldo




Повідомлень : 14
Репутація : 14
Дата реєстрації : 02.09.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСб 26 Вер 2015, 11:04

Схема розміщення садочків, шкіл в проекті (коли побудують невідомо).

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 N817wsxad2ag
Повернутися до початку Перейти донизу
Annette113




Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСр 30 Вер 2015, 14:49

metrolog пише:
Нас пока беспокоит наличие хорошего садика недалеко от ЖК. Когда записывались в электронную очередь еще даже не планировали переезжать в Голосеевский район. Все садики выбраны на левом берегу - как теперь быть не знаю. 
Кто что может посоветовать по данному вопросу, может кто уже решал подобный вопрос? И какой садик можете посоветовать?
На счет школы узнавал у знакомых обитающих в тех краях, хвалят Хотовский лицей.

Здравствуйте! по поводу очереди могу вам сказать , что вы можете в електронной очереди отправить запрос на адрес тех.поддержки с выбранными садиками в Голосеевском районе и вас перенесут туда и по идее номер очереди сильно не измениться по скольку у номер вашей очереди впишется порядковым номером. кароче сложно но можно попробовать.
Сама в поиске нормального государственного садика не далеко от наших Джерел.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yuliya_Ya
Club Member
Club Member
Yuliya_Ya


Повідомлень : 35
Репутація : 2
Дата реєстрації : 28.09.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 10:55

Добрый день, уважаемые соседи! Мы из 6-го дома, дочке 3.5 лет. Естественно, озабочены и вопросом садика, и последующей школы. Я хотела уточнить, о какой школе вы говорите "на углу"? О той, что для детей-аутистов? Я даже звонила туда, говорят, у них нет классов для обычных детей. Может я что-тонеправильно понимаю? Заранее благодарна, если поможете разобраться!
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 11:09

Юлия, на углу это школа № 236. Вот ссылка http://www.osvita.com.ua/schools/kiev/sh-236
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 11:19

На пересечении улиц Метрологическая и Заболотного есть 2 школы, их разделяет ул. Метрологическая. Та что со стадионом и по стороне Джерел это интернат N7, видимо о нем Вы и говорите. Примерно напротив него школа N236
Повернутися до початку Перейти донизу
Yuliya_Ya
Club Member
Club Member
Yuliya_Ya


Повідомлень : 35
Репутація : 2
Дата реєстрації : 28.09.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПн 05 Жовт 2015, 14:32

Спасибо за ответ. Это, конечно, очень странно, т.к. я интересовалась обеими этими заведениями. И вот то, что напротив школы-интерната, насколько узнала - какая-та детско-юношеская школа в направлении туризма-альпинизма....
Не знаю, может там просто в обычной школе какая-то секция по туризму, но вот это то, что я узнала...
Повернутися до початку Перейти донизу
Olga_77

Olga_77


Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.10.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 08 Жовт 2015, 00:15

Доброй ночи , дорогие соседи. Вот и мне актуален выбор и школы, и садика...Дочери 10, сыну 1,3. Про хотовскую школу также думала, но очень мало о ней информации в сети, а поехать с личным визитом пока нет возможности... Буду признательна за инфо по Хотовской школе и впечатления от предметного общения.
Повернутися до початку Перейти донизу
Tanita
Club Member
Club Member
Tanita


Повідомлень : 8
Репутація : 4
Дата реєстрації : 23.10.2015
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 13 Лист 2015, 14:41

Annette113 пише:
metrolog пише:
Нас пока беспокоит наличие хорошего садика недалеко от ЖК. Когда записывались в электронную очередь еще даже не планировали переезжать в Голосеевский район. Все садики выбраны на левом берегу - как теперь быть не знаю. 
Кто что может посоветовать по данному вопросу, может кто уже решал подобный вопрос? И какой садик можете посоветовать?
На счет школы узнавал у знакомых обитающих в тех краях, хвалят Хотовский лицей.

Здравствуйте! по поводу очереди могу вам сказать , что вы можете в електронной очереди отправить запрос на адрес тех.поддержки с выбранными садиками в Голосеевском районе и вас перенесут туда и по идее номер очереди сильно не измениться по скольку у номер вашей очереди впишется порядковым номером. кароче сложно но можно попробовать.
Сама в поиске нормального государственного садика не далеко от наших Джерел.

Дякую за підказку. Відправила запит на зміну дитсадків, і ми вже №37 в дитсадок №182. Хоча ми тільки №47 в дитсадку біля нашого теперішнього місця проживання.
Є шанс восени в нього потрапити. Тепер головне, щоб забудовник будинок збудував і виконав всі свої зобов'язання.
Повернутися до початку Перейти донизу
maksimus




Повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.10.2015

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: дит садок 182 відгуки   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyСб 12 Бер 2016, 00:11

Добрий вечір, шановні сусіди. Велике прохання написати відгуки (можливо у когось з'явилась нова інформація) стосовно дит садочка 182, а саме враження від особистого спілкування з директором, чи "важко" було влаштувати дитину в цей садочок, можливо чиісь дітки вже відвідують цей садок, тоді які там вихователі, чи достатньо вкомплектовані групи-приміщення ліжечками, шафами, іграшками і т ін, чи є в садочку додаткові платні заняття (в інших садках це цілком нормальна практика), що це за заняття і ... Дані питання дуже актуальні для нас, тому що ми плануємо обох своіх дівчаток ( 2 і 4 рочки)  вести в цей садочок ( меньшу в яслі, чекаємо до кінця березня (як по телефону нам порадила директор) повідомлення на особистий кабінет електронноі черги, а старшу будемо переводити з нашого теперішнього садочка на Позняках). Будемо дуже вдячні за будь-яку корисну інформацію.
Повернутися до початку Перейти донизу
Veronika

Veronika


Повідомлень : 7
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2016
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Бер 2016, 14:57

Я - теремківський абориген, син зараз ходить в 269 школу, на момент нашого переїзду, думаю як раз буде закінчувати молодшу школу, та й в середню, думаю будемо ходити сюди ж...

Малий ходив в садок 372. Нічого не особливого, садок як садок, проте цього року зробили грандіозний ремонт.
Повернутися до початку Перейти донизу
olia avrahova




Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.05.2016

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Травень 2016, 17:01

Добрий день. Можливо, хтось цікавився приватних дитячих садочків поблизу ЖК?
Буду вдячна за інформацію.
Повернутися до початку Перейти донизу
Veronika

Veronika


Повідомлень : 7
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2016
Звідки : Київ

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПн 23 Травень 2016, 13:52

Поблизу жк садочків не має, принаймні не було коли моя дитина ходила в садок (рік назад), або я про них не чула.
Знаю про садочок монтесорі в районі Іподрому, також дс є по одеській трасі за Києвом чи то в Чабанах чи то в Василькові, точніше не скажу. Приватна школа найближча, мабуть, в "Ліко-граді".
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Акимов




Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.09.2016

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyВт 11 Жовт 2016, 17:46

Hawker пише:
tommy_ пише:
А кстати, кто знает, если на следующий год хотим в школу, то записываться (как и где??) уже сейчас нужно?

Возможно есть смысл поинтересоваться в самой школе, мой старший сын, перед 1-м классом год отходил на подготовку к вступлению. Потом предпочтение отдавалось деткам с подготовки, прошедшим типа экзамен. Это гимназия в Соломенском районе. Не исключено, что и тут так же. Но я лишь предполагаю.

З.Ы. @tommy_ судя по всему Вы таки приняли решение об инвестировании сюда. Добро пожаловать "в клюб" )))

нужно в школе поинтересоваться, на подучку отдать
Повернутися до початку Перейти донизу
Natalla




Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.11.2016

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyНд 13 Лист 2016, 16:06

Добрый день.

Меня зовут Наталия. Я - няняSmile. И в поиске работы. Педагог, владеющий арт-терапевтическими технологиями в работе с детьми, а также психологическими методиками. Получаю образование психотерапевта. Буду рада стать другом и поддержкой Вашему малышу, а также поделиться знаниями. Работаю с детками от 9 месяцев до 9 лет. Интересует частичная занятость ( после 14.00), а также полная занятость. Возможен вариант с проживанием под Киевом.
Тел.: 063 769 00 58, 098 317 22 18
Буду рада пригодиться)
Повернутися до початку Перейти донизу
iuska55

iuska55


Повідомлень : 52
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.03.2017

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 24 Бер 2017, 17:38

в какую школу посоветуете отдать ребенка?
Повернутися до початку Перейти донизу
MrBrinkovich




Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.03.2017

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 31 Бер 2017, 11:33

Своего тоже скоро в школу
Повернутися до початку Перейти донизу
yevgen

yevgen


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 21.01.2016

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПн 05 Черв 2017, 13:48

Alena7 пише:
Самый ближайший садик ( за кафе Будьмо) 182.  Нам 2г3 мес, записались в ясли ( садик маленький и ясли 2 группы по 20 чел, редкость для Киева. Смотрели садики и на Теремках ( они конечно больше, но соответсвенно и мороки и проблем у них также больше...  Внутри  свежий ремонт. Окна правда не во всех группах поменяли. Про воспитателей смогу сказать позже, как пойдем с сентября. Поспешили оформиться,Так как
Через 1 год заселится большинство наших домов в Джерелах и возле Магелана сдают большие дома, а садики новые не предвидятся.

Интересует 182-й садик, что вы можете сказать, какие впечатления?
Повернутися до початку Перейти донизу
olya7

olya7


Повідомлень : 29
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.04.2018

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 27 Квіт 2018, 23:52

А есть частные хорошие садики в нашем районе?
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила0

Людмила0


Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.01.2019

Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 EmptyПт 18 Січ 2019, 13:15

Добрый день! Подскажите, как Ваши детки добираться в Хотовский лицей? Есть ли школьный автобус?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Дитячі садочки та школи   Дитячі садочки та школи - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Дитячі садочки та школи
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Ми та наші діти-
Перейти до: