Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Подключение газа EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Подключение газа EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Подключение газа EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Подключение газа EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Подключение газа EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Подключение газа EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Подключение газа EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Подключение газа EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Подключение газа EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Подключение газа

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Подключение газа   Подключение газа EmptyПт 08 Квіт 2016, 12:20

Сегодня в очередной раз приходил газовщик и опять установил клапан с датчиком утечки газа (который уже устанавливали несколько месяцев назад, потом снимали). Сказал ждать очередную опломбировку.

Кто-то слышал ориентировочные сроки включения газа? (помимо фраз "когда будет заселено 70% квартир")

P.S. жалко, что форум затих совсем ((
Повернутися до початку Перейти донизу
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyСр 20 Квіт 2016, 11:19

сегодня опять газовщики проверяли квартиры, где установлены счетчики во втором подъезде дома 11Б (7). сказали, что в первом подъезде уже 1 стояк подключили.
Повернутися до початку Перейти донизу
vitnat
Club Member
Club Member
vitnat


Повідомлень : 15
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyСр 20 Квіт 2016, 12:51

а что проверяли, когда были? Потому что ко мне не заходили, и счетчик у меня еще не опломбирован. (11 б, 2 подъезд)
Повернутися до початку Перейти донизу
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyСр 20 Квіт 2016, 12:59

vitnat пише:
а что проверяли, когда были? Потому что ко мне не заходили, и счетчик у меня еще не опломбирован. (11 б, 2 подъезд)

как я понял, составляли список квартир, где уже стоят счетчики. по поводу опломбировки не говорили.
мне неделю назад поставили клапан и хотя счетчик был опломбирован, сказали что еще должны с клапаном опломбировать. когда - неизвестно. организация на грани фантастики.

а есть на форуме кто-то из 1 подъезда, кому уже подключили газ? как происходит вся процедура?
Повернутися до початку Перейти донизу
mariia

mariia


Повідомлень : 18
Репутація : 3
Дата реєстрації : 24.08.2015

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyСр 20 Квіт 2016, 17:56

Привіт! Я з 1 під.їзду 7 будинок. По факту підключено 2 стояки з 6. Газ по моєму стояку так і не пустили. Організація в них на "вищому" рівні. Підключення газу неможливл без доступу до всіх квартир по стояку. Але мені здається, що вони і нічого не зробили, щоб данний доступ у них був! Постукалт в двері, якщо нікого немає, то київгаз їде. У забудовника є ключі від квартир, що не передані власникам або невикуплені, а також є номери телефонів всіх власників квартир, які здані. Чому не забезпечити доступ?? І моя думка, що даний газ можуть підключати безкінчно. Та як не завжди всі будуть дома.
Крім цього, газовщик від забудовника взагалі мені сказав, що не знає, коли наступний раз буде підключення по стояку моєї квартири, чи взагалі буде, адже мало жителів або взагалі мало зданих квартир. Тобто його відповідь була у стилі: мало людей, навіщо газ!
Після чого я вже телефонувала в київгаз і дізнавалася причини непідключення. В київгазі сказали, що забудовник не дав доступу до всіх квартир. Потім телефонувала в жек, де мені дали телефон прораба по газу (і такі прораби бувають), який пообіцяв мені 27 квітня підключати. Не знаю, чи вірити.

Оффтоп за ліфт: дізналася номер якогось чоловіка, що відповідає за ліфт ( нервова людина). Який з криками, чому ви мені телефонуєте, назвав дату 10 травня.
Повернутися до початку Перейти донизу
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyЧт 21 Квіт 2016, 16:30

mariia пише:
Привіт! Я з 1 під.їзду 7 будинок. По факту підключено 2 стояки з 6. Газ по моєму стояку так і не пустили. Організація в них на "вищому" рівні. Підключення газу неможливл без доступу до всіх квартир по стояку. Але мені здається, що вони і нічого не зробили, щоб данний доступ у них був! Постукалт в двері, якщо нікого немає, то київгаз їде. У забудовника є ключі від квартир, що не передані власникам або невикуплені, а також є номери телефонів всіх власників квартир, які здані.   Чому не забезпечити доступ?? І моя думка, що даний газ можуть підключати безкінчно. Та як не завжди всі будуть дома.
Крім цього, газовщик від забудовника взагалі мені сказав, що не знає, коли наступний раз буде підключення по стояку моєї квартири, чи взагалі буде, адже мало жителів або взагалі мало зданих квартир. Тобто його відповідь була у стилі: мало людей, навіщо газ!
Після чого я вже телефонувала в київгаз і дізнавалася причини непідключення. В київгазі сказали, що забудовник не дав доступу до всіх квартир. Потім телефонувала в жек, де мені дали телефон прораба по газу (і такі прораби бувають), який пообіцяв мені 27 квітня підключати. Не знаю, чи вірити.

Оффтоп за ліфт: дізналася номер якогось чоловіка, що відповідає за ліфт ( нервова людина). Який з криками, чому ви мені телефонуєте, назвав дату 10 травня.

Мария, большое спасибо за информацию!
Будем надеяться, что в ближайшее время вопросы с газом уже решатся.
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyПт 22 Квіт 2016, 09:41

Всім вітання. Мені вчора зателефонував Андрій (прораб газовиків), сказав, що 27,04 буде проводитися пуск стояка, явка обов'язкова, оскільки не ввімкнуть газ коли не буде доступу до усіх квартир. Також на пошту прийшов лист:
<<Андрей Лёгкий

Уважаемыежильцы дома №7 по ул. Метрологической. 27.04.2016г. в 10:00 будет производится пуск газа, а именно в квартирах № 4; 10; 16; 22; 28; 34; 40; 46; явка обязательная, приотсутствии доступакак минимум в одну квартиру, пуск газабудет перенесен на неопределенный срок.

В установленное время, просим Вас присутствовать в своей квартире.


С Уважением ТОВ "КСМ-ГРУП" >>

Думаю потрібно прийти на 10:00 усім хто зареєстрований на форумі з переліку квартир.
Повернутися до початку Перейти донизу
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyПт 29 Квіт 2016, 21:49

как прогресс? случилось ли что-то 27 числа или перенесли на "после праздников"?
Повернутися до початку Перейти донизу
mariia

mariia


Повідомлень : 18
Репутація : 3
Дата реєстрації : 24.08.2015

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyСб 30 Квіт 2016, 22:00

Включили газ 27 числа Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
sheridans
Club Member
Club Member
sheridans


Повідомлень : 61
Репутація : 15
Дата реєстрації : 06.10.2015
Звідки : киев

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyЧт 05 Травень 2016, 12:15

mariia пише:
Включили газ 27 числа Smile
поздравляем! )) ждем теперь своей очереди
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyВт 10 Травень 2016, 13:24

Вопрос к тем, кому газ уже включили.
Как решали вопрос с обязательным наличием газовой плиты?
Или у всех уже есть?
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа EmptyВт 10 Травень 2016, 14:11

valentina0405 пише:
Вопрос к тем, кому газ уже включили.
Как решали вопрос с обязательным наличием газовой плиты?
Или у всех уже есть?

Просто вмикають стояк, а у тебе пломба. Як мені пояснили при наявності плити дзвониш і тобі ввімкнуть у квартирі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Подключение газа Empty
ПовідомленняТема: Re: Подключение газа   Подключение газа Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Подключение газа
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Подключение Газа
» Подключение к Интернету
» 2015.12.09 врезка газа по домам №№ 9В(4), 11А(6), 11Б(7), 11В(5)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: