Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Хвилинка «реклами» для нашого забудовника

Перейти донизу 
+16
metrolog
R2_D2
Vladmyr
vabz
tommy_
vasya_k
Chiw
investor110
павлик
Vilira
feexer
sydo
yura_
kroshsh
lis
drug123
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
tommy_
Club Member
Club Member



Повідомлень : 68
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyВт 17 Лист 2015, 11:28


В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.[/quote]

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyВт 17 Лист 2015, 17:02

[quote="tommy_"]
В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.[/quote]

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька((([/quote]

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladmyr

Vladmyr


Повідомлень : 5
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.10.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyВт 17 Лист 2015, 17:56

У мене різниця складала 50% від сплаченої мною суми і довіритель передав мені квитанцію сплачено ним в день підписання договору. На сьогоднішній день це складає 250$ за 1 кв.м
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 02:32

Ну что, кто еще не видел, спешу обрадовать и вторую очередь: ОСББ Метрологическая, 11-А и 11-Б
З.Ы. Не пойму, как тут картинки вставлять. Ищите в реестре по юрлицу по запросу Метрологічна https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 08:39

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 4ftshe
поздравляю, господа! в городе красные! Smile
капец. еще и доверенностей никто не подписывал и прав собственности не получал.... я фигею.... а в новостях распинаются про то, как офигенно борются с коррупцией и сажают. может антикоррупционщикам можно как-то кляузу по этому поводу накатать, чтобы заинтересовались?
Повернутися до початку Перейти донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_


Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 09:52

vabz пише:
tommy_ пише:

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?[/quote]

Ну чтобы быть точной более менее, то 35%. Грубо говоря, если я заплатила почти 800k, то первичный - меньше чем почти 300k. Короче, возврат денег для меня вообще не вариант...
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 12:18

Хтось знає, хто така "ВОЗНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА" ?

В юридичній особі (ОСББ) для будинку №6 саме вона вказана як
"особа, яка обирається (призначається) до органу управління юридичної особи, уповноважена представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами,
або
особа, яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи"
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 12:22

Чи можна якось дізнатись, що це за "СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗГІДНО СПИСКУ", що вказані в "нашій" юр. особі?

Список же не додається до цієї інформації
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 13:26

vabz пише:
tommy_ пише:

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?[/quote]

Vladmyr пише:
У мене різниця складала 50% від сплаченої мною суми і довіритель передав мені квитанцію сплачено ним в день підписання договору. На сьогоднішній день це складає 250$ за 1 кв.м

tommy_ пише:
vabz пише:
tommy_ пише:

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?

Ну чтобы быть точной более менее, то 35%. Грубо говоря, если я заплатила почти 800k, то первичный - меньше чем почти 300k. Короче, возврат денег для меня вообще не вариант... [/quote]

Народ, щойно уважно перечитав договір в частині відкріплення об'єкту інвестування і відповідно оновив 5й пункт. Перечитайте, будь ласка. Як визначається ціна на день відкріплення і що заважає забудовнику заради цього урочистого моменту встановити будь-яку вартість квадратного метру - невідомо.
Повернутися до початку Перейти донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_


Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 13:32

Виходить, що забудовник може сам вирішити, скільки грошей повернути, навіть по три копійки за метр?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 18:04

tommy_ пише:
Виходить, що забудовник може сам вирішити, скільки грошей повернути, навіть по три копійки за метр?
Світлано, шляхів для виключення можливості маніпуляцій бачу аж один - прокуратура по результатам. Ну, це якщо вони не отямляться.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 19:15

Забудьте о прокуратуре, они больше не осуществляют общий надзор за соблюдением законов. Разве что они заяву сверху в ментовку перешлют. Все заявления теперь в полицию. А по нашему случаю еще ив АМКУ.
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 19:34

Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
vabz




Повідомлень : 25
Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 20:20

[quote="R2_D2"]Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? ;)[/quote]

Наверное нет :no:

А по поводу
[quote="tommy_"]
А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька((([/quote]

если я правильно понимаю, то получается, что сумма оплаты первичного доверителя "открыта" и в зависимости от напряженности ситуации, застройщик может ее занижать, дабы перекрыть свои риски. Чем больше волнения народа, тем ниже сумма в квитанции первичного доверителя... :scratch:
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 20:39

R2_D2 пише:
Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink
нет, конечно
Повернутися до початку Перейти донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_


Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 21:12

vabz пише:
R2_D2 пише:
Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink

Наверное нет  No

А по поводу
tommy_ пише:

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((

если я правильно понимаю, то получается, что сумма оплаты первичного доверителя "открыта" и в зависимости от напряженности ситуации, застройщик может ее занижать, дабы перекрыть свои риски. Чем больше волнения народа, тем ниже сумма в квитанции первичного доверителя... scratch
Конечно открыта. Вы ведь получаете на руки оригинал квитанции об уплате первичным и плюс в довидке про право набуття четко прописана сумма, которую уплатил первичный доверитель. А то что сумма гораздо меньше, так это нормальная практика застройщиков, которые хотят минимизировать свои налоги. Но я как-то не думала о варианте открепления объекта...
Повернутися до початку Перейти донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_


Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 21:14

Не дописала, что все квитанции в один день проводятся, и первичного и нового покупателя. И тут уже меняй не хочу ((
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 21:49

R2_D2 пише:
Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink
Співзасновниця ТОВ "КСМ-Груп" (інформація з ЄДР)
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 22:15

https://youcontrol.com.ua
Для поиска можно использовать и другие известные фамилии
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 22:24

Chiw пише:
https://youcontrol.com.ua
Для поиска можно использовать и другие известные фамилии
Вау, дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист 2015, 23:18

Здається щось вони там змінили, працювало декілька днів тому і без реєстрації.
Щоб там не реєструватись, можна шукати наприклад так: гугл  <=
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 12:16

drug123 пише:
R2_D2 пише:
Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink
Співзасновниця ТОВ "КСМ-Груп" (інформація з ЄДР)
О! Це вже щось Smile
Дякую за відповідь.

Тут, на іншому форумі, промайнула інформація від юриста Джерел про установчі збори ОСББ і якісь довіреності:
"Приступить к созданию ОСМД можно будет только тогда, когда хотя бы половина жильцов дома получит документы о праве собственности. В доверенностях мы прописываем полномочия для участия в учредительном собрании ОСМД для того чтобы потом не бегать за людьми и не собирать у них подписи -- в протоколе о создании  ОСМД можно будет расписаться вместо них на основании этой доверенности. не хотите передавать полномочия расписаться за вас на учредительном собрании -- не прописывайте их в доверенности."

Це якимось чином стосується нас, чи тільки першої черги?

Хотілось би також знати, наскільки законними є такі ОСББ, оформлені без власників. І чи можна буде впливати на діяльність/рішення таких ОСББ в майбутньому.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 13:26

Если ОСББ зарегистрировано в реестре, то установчи сборы уже прошли, т.к. на основании протокола этого собрания о создании ОСББ с реестром проголосовавших собственников оно и создается. Если никто не в курсе об этом собрании, значит подписи собраны обманом для других целей, а прикреплены к протоколу, либо подделаны.
Повернутися до початку Перейти донизу
sydo
Club Member
Club Member



Повідомлень : 11
Репутація : 3
Дата реєстрації : 09.11.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 13:37

investor110 пише:
Если ОСББ зарегистрировано в реестре, то установчи сборы уже прошли, т.к. на основании протокола этого собрания о создании ОСББ с реестром проголосовавших собственников оно и создается. Если никто не в курсе об этом собрании, значит подписи собраны обманом для других целей, а прикреплены к протоколу, либо подделаны.

Это если знать, что те за кого там расписались не давали добро на это и такой доверенности. А так мы не знаем кто участвовал, и не можем оценить правомерность. Сплошные вопросы с этим.
Повернутися до початку Перейти донизу
R2_D2

R2_D2


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 13:59

sydo пише:
investor110 пише:
А так мы не знаем кто участвовал, и не можем оценить правомерность.

Оце ж і я про що.

Можливо дійсно хтось, хто вже отримав ключі і підписав договір, дав свою згоду на на проведення цих зборів і утворення ОСББ.
Хотілось би знати чи були такі, і якщо так, то який відсоток цих людей.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист 2015, 14:26

таких людей нет, а в 7 доме начали выдавать только одному подьезду
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Продам двері від забудовника
» Для новачків нашого форуму! Гід по форуму

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Загальний розділ-
Перейти до: