Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Перепланировка

Перейти донизу 
+13
VladBush
metrolog
NGusynina
Tatyanach
c2rq
sheridans
Alena7
sanuk
Tsh_
LetLive
Hawker
drug123
Stanislav4ik
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Tatyanach




Повідомлень : 3
Дата реєстрації : 07.07.2016

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyЧт 07 Лип 2016, 13:43

Добрый день.
Хочу вернуться к данному вопросуSmile - возможно ли объединить кухню и лоджию (стену не полностью убрать). Газ еще не подкл., а ремонтом уже хочется заняться...

Нашла:
ГАЗОСНАБЖЕНИЕ ЖИЛЫХ ДОМОВ
6.29. Установку газовых плит в жилых домах следует предусматривать в помещениях кухонь высотой не менее 2,2 м, имеющих окно с форточкой (фрамугой), вытяжной вентиляционный канал и естественное освещение.
При этом внутренний объем помещений кухонь должен быть, м3, не менее:
для газовой плиты с 2 горелками. . . 8
« « 3 « . . . 12
« « 4 « . . . 15
6.30. В существующих жилых домах допускается установка газовых плит:
в помещениях кухонь высотой не менее 2,2 м и объемом не менее указанного в п. 6.29 при отсутствии вентиляционного канала и невозможности использования в качестве такого канала дымоходов, но при наличии в помещении окна с форточкой или фрамугой в верхней части окна;
6.31.* В существующих жилых домах, принадлежащих гражданам на правах личной собственности, допускается установка газовых плит в помещениях, соответствующих требованиям пп. 6.29 или 6.30, но имеющих высоту менее 2,2 м до 2 м включительно, если эти помещения имеют объем не менее чем в 1,25 раза больше нормативного. При этом в домах, не имеющих выделенной кухни, объем помещения, где устанавливается газовая плита, должен быть в два раза больше указанного в п.6.29.
Расстояние от плиты до изолированных негорючими материалами стен помещения должны быть не менее 7 см; расстояние между плитой и противоположной стеной должно быть не менее 1 м.


Объедение кухни с лоджией - это увеличение объема кухни, а не наоборот (это важно)
Лоджия - это не спальня, гостиная.

Получается, можно?Smile
Возможно, у кого-то есть актуальная/ проверенная информация касательно данного вопроса.

Заранее благодарю за ответ.

Повернутися до початку Перейти донизу
NGusynina




Повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лип 2016, 23:52

Здравствуйте, а кто-то уже пробовал отказаться от газа в пользу электричества либо сделать перенос счетчика/лишних труб?
Как это происходит? Звонила в КиевГаз они как-то толком по телефону ничего не сказали, надо ехать туда. Хочется знать к чему быть готовым.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 12 Лип 2016, 09:28

на подъездах расклеены объявления с номерами телефонов газовщиков (карманной фирмы Киевгаза) - официальный перенос счетчика около 5000 грн
Повернутися до початку Перейти донизу
NGusynina




Повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 12 Лип 2016, 10:32

Та ну, проще тогда отрезать его. А вообще очень забавно, сначала установить регульно счетчики, чтобы их потом за 5000 грн переносить.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 12 Лип 2016, 10:34

это официально с проектом, если не официально, цена без одного нолика, но на свой страх и риск и других ребят
Повернутися до початку Перейти донизу
NGusynina




Повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 12 Лип 2016, 10:54

Не официально делать не хочу, если честно. Считаю такой подход не верным. К тому же если есть вариант официально отказаться без страха и риска. Газ дело стремное, не дай бог рванет.
Повернутися до початку Перейти донизу
VladBush




Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.12.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyЧт 21 Лип 2016, 20:09

Возможно ли вообще сделать студию с однушки когда кухня газифицирована?
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 13 Лют 2017, 14:46

Доброго дня,
я об"єднала кухню з лоджією, лічильник газовий, трубу не чіпала
Газ в будинку вже підключений, лічильник опломбованийі.
Викликаю газовщиків для підключення газової поверхні.
Прийшли...подивились..." у вас перепланування незаконне, ось вам №тел, наберіть і якщо нам скажуть - то ми підключимо..."
Набрала: і почула таке: " 5 000 і все буде ОК(((, якщо будете самі вирішувати це питання, то вам обійдеться мінімум в 8 000".
Я оформила новий техпаспорт, з врахуванням перепланування і викликаю знову газовщиків.

Прийшли: " ...техпапсорт новий це добре але потрібно новий газовий проект на квартиру, перерахуваи чи достатньо витяжки на вашу площу, поставити двері на кухню і МОЖЛИВО тоді ми підключимо..."

От тепер думаю, що робити далі(((


Повернутися до початку Перейти донизу
NGusynina




Повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 13 Лют 2017, 23:26

Вы звонили газовщикам, которые наемные от застройщика или в киевгаз? Насколько я помню, киевгаз за теже телодвижения хочет раза в два дешевле. Если дом подключен и стоит у них на балансе, то смело звоните туда.
Местные же газовщики на вопрос про отключение газа с порога начинали рассказывать про перепланировку и тд и тд.
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 14 Лют 2017, 11:45

Розмовляла з газовщиками з Київгазу, сказали звертатись в їх офіс на Кіквідзе, там всі інженери знаходяться , писати заяву і подати копії всіх доків на квартиру, вони розглянуть, скажуть коли виїдуть на місце і будуть робити необхідну документацію, розрахунки. Це офіційна розмова по тел. До них ще не вибралась поки що, планую найближчим часом туди під"їхати...
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСр 15 Лют 2017, 21:37

Добрий вечір сусіди,

судячи з того як активно я отримую відповіді на питання по моїй проблемі то напрошується висновок, що крім мене більше ніхто не додумався об"єднати кухню з лоджією і відповідно ні в кого не виникло проблем з підключенням газової плити(((
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПт 17 Лют 2017, 14:23

Людмила пише:
Доброго дня,
я об"єднала кухню з лоджією, лічильник газовий, трубу не чіпала
Газ в будинку вже підключений, лічильник опломбованийі.
Викликаю газовщиків для підключення газової поверхні.
Прийшли...подивились..." у вас перепланування незаконне, ось вам №тел, наберіть і якщо нам скажуть - то ми підключимо..."
Набрала: і почула таке: " 5 000 і все буде ОК(((, якщо будете самі вирішувати це питання, то вам обійдеться мінімум в 8 000".
Я оформила новий техпаспорт, з врахуванням перепланування і викликаю знову газовщиків.

Прийшли: " ...техпапсорт новий це добре але потрібно новий газовий проект на квартиру, перерахуваи чи достатньо витяжки на вашу площу, поставити двері на кухню і МОЖЛИВО тоді ми підключимо..."
От тепер думаю, що робити далі(((


а что они с вытяжкой сделают, если даже ее не достаточно??? они же не увеличат ее дебит!? тем более они и без этого (вытяжки) не коректно работают
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyСб 18 Лют 2017, 23:54

можливо запропонують мені змінити проект газовий і систему витяжки?

договори на газ у нас у всіх, хто підписав доки в ЖЕК, вже підписані. От мені цікаво, якщо самостійно підключити плиту і платити за використаний газ по факту, на скільки це потім може бути проблемою для мене?
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 20 Лют 2017, 09:48

Людмила пише:
можливо запропонують мені змінити проект газовий і систему витяжки?

договори на газ у нас у всіх, хто підписав доки в ЖЕК, вже підписані. От мені цікаво, якщо самостійно підключити плиту і платити за використаний газ по факту, на скільки це потім може бути проблемою для мене?
При підключенні газу Вам видають квитанцію і тільки після цього починається облік газу. Ви не зможете платити, Вам не будуть надходити ніякі квитанції поки в Київгазі не буде відмітки про підключення. А потім, коли з"ясується про самовільне підключення, то Вам випишуть штраф і відключать газ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyПн 20 Лют 2017, 12:42

дякую)...
Повернутися до початку Перейти донизу
Ai-Go

Ai-Go


Повідомлень : 31
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.03.2017

Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 EmptyВт 11 Лип 2017, 19:06

Alena7 пише:
Stanislav4ik пише:
Мы обдумывали вариант замены газа на электричество. Официальной инфы от киевгаза нету, а из того что вычитал на форумах выводы следующие:
Трубу (отвод) обрезать можно. Обрежут как договоритесь, но стояк трогать не будут. Официально все делается через Киевгаз. Неофициально делать не стоит.

Тариф на электричество сейчас одинаковый для всех. И для тех у кого газовая плита и для тех у кого по плану электрическая.

Кто-нибудь сравнивал газ и электричество в плане тарифов?
1) есть варочная поверхность комби. У нее газовые и электро камыорки одновременно установлены.
2) если будут перебои с электричеством ( а они в первое время возможны), то электро печка вам чай и т п не приготовит.

Вы так и сделали? Пославили комбинированную?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Перепланировка - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перепланировка   Перепланировка - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перепланировка
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Перепланировка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Ремонт та дизайн нашого житла-
Перейти до: