Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
ремонт - Освещение EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
ремонт - Освещение EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
ремонт - Освещение EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
ремонт - Освещение EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
ремонт - Освещение EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
ремонт - Освещение EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
ремонт - Освещение EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
ремонт - Освещение EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
ремонт - Освещение EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Освещение

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Освещение   ремонт - Освещение EmptyСр 30 Вер 2015, 16:10

Выбираю электрофурнитуру я остановился на выключателях с подсветкой. Как говорится "стильно, модно, молодежно", но не тут то было. Как оказалось при наличии подклечнной энергосберегающей или LED-лампочки в связке с выключателем с посветкой, лапочка мигает в выключенном состоянии. Узнал я о это случайно, от коллеги по работе. Погуглив нашел причину сего полтергейста.

Если кому интересно вот ссылка на статью с описанием почему так происходит: НАЖМИ МЕНЯ

Играться не хочу после покупки, а лед-лампы или энергосберегающие ставить планирую, поэтому мой выбор теперь - выключатели без подсветки.

Пользуйтесь)

#ремонт #электрика #рекомендации
Повернутися до початку Перейти донизу
Annette113




Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyСр 30 Вер 2015, 17:50

У нас включатели/выключатели с подсветкой. В туалете и ванной мы поставили энергосберегающие лампочки фирмы MAXUS и ничего не моргает. Хотя о вышеописанном моменте не знали. Правда в комнатах еще обычные лампочки висят.
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyСр 30 Вер 2015, 18:59

У знакомых такие выключатели в паре с led лампоками глючат
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyСр 30 Вер 2015, 23:18

Думаю доцільно буде написати мої думки по поводу світлодіодних ламп у цій темі. Спершу необхідно визначитися з оптичними та електричними параметрами, які характеризують любий освітлюваний пристрій побудований на світлодіодах.
Оптичні параметри:
Світловий потік (Лм)- цей параметр визначає яскравість лампи так для прикладу 100Вт ламп розжарювання він складає 1100 Лм. Даний параметр перевірити на око неможливо при купівлі лампи, тому рекомендую вибирати бренди такі як Osram, Cree.
Колірна температура світла - це відтінок білого світла(якщо не по науковому), тобто більш синій > 4500 К близький до денного або теплий < 3500 К з жовтим відтінком, 3500-4500 К нейтральний . В житлових кімнатах рекомендую теплі відтінки, хоча існують люди в яких від теплих болять очі, тому тут вибирайте на свій смак.
Індекс кольоропередачі - параметр характеризує відтворення кольорів. На даний час оптимальне значення більше 80. У денного світла цей параметр відповідно майже 100. Його зазвичай виробники не вказую, тому рекомендую в магазин для дівчат брати з собою гарну яскраво червону помаду а для чоловіків дівчат у яких є така помада Smile Якщо колір помади не змінюється при освітленні світлодіодною лампою, то можна сказати, що індекс кольоропередачі в нормі.
Пульсація світлового потоку- це коефіцієнт, який показує глибину зміни світлового потоку в часі на частотах до 300Гц, яку наше око не бачить. Зате в магазині даний параметр можна підглянути за допомогою фотоапарата. Якщо навести його на джерело світла і спостерігати полоси, то я таку лампу до придбання не рекомендую. В лампах без пульсацій зображення чітке!
Електричні параметри:
Споживана потужність - думаю даний параметр говорить сам за себе.
Коефіцієнт потужності- характеризує частку енергії від загальної, яка іде в споживану потужність, високим вважається більше 0,9. Даний параметр в магазині Ви перевірити не зможете Sad
Отож будьте уважні зараз на ринку дуже багато приладів з відверто вульгарними параметрами, які будуть шкодити Вашому здоров'ю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyСр 30 Вер 2015, 23:30

vasya_k пише:
Думаю доцільно буде написати мої думки по поводу світлодіодних ламп у цій темі.

Спасибо, полезно. Часть этой информации мне была известна, но и повторить лишним не будет!)
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyЧт 14 Січ 2016, 14:50

Просто оставлю полезную картинку:

ремонт - Освещение 6588_441221589414530_3564460972968818810_n
Повернутися до початку Перейти донизу
olya7

olya7


Повідомлень : 29
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.04.2018

ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение EmptyЧт 21 Черв 2018, 14:28

Я бы посоветовала нанять хорошего электрика, например http://uslugi-elektrika.kiev.ua
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





ремонт - Освещение Empty
ПовідомленняТема: Re: Освещение   ремонт - Освещение Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Освещение
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Ремонт та дизайн нашого житла-
Перейти до: