Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Платне користування парковкою на території другої черги

Перейти донизу 
+19
rusa15
Youliya8888
tommy_
tjishot
IriSha
valentina0405
yasha0804
dmidob
Vilira
Сергій
investor110
Chiw
sanuk
metrolog
lis
Vitaliy80008
Valgus
Hawker
drug123
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Дата реєстрації : 16.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 20:59

У них будет выбор либо вручать ключи и получать все оплаты кроме парковки, либо не вручать ключи и не получать никаких оплат
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:19

как бы быстро я не хотел заселится в новую квартиру, но такой договор где будет прописана платная парковка я не подпишу, ни под каким соусом. 
начинаю искать юристов, которые могут подсказать в каком направлении двигаться дальше
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:33

Chiw пише:
У них будет выбор либо вручать ключи и получать все оплаты кроме парковки, либо не вручать ключи и не получать никаких оплат
Договор о покупке квартиры (инвестировании, переуступке, не важно) не с ЖЭКом, поэтому они вам НЕ МОГУТ отказать в выдаче ключей.
Читайте свой договор
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:40

investor110 пише:
.... з цим усім зайти до Київських відділень служби захисту прав споживачів та АМКУ зі скаргою на несправедливі умови договору, нечесну підприємницьку практику і зловживання. Але є ймовірність, що тоді ключі від квартири ви не скоро отримаєте.

@Vilira Я вот что комментировал. Естественно ключи не выдать они не могут, но будут пытаться впарить подобные ненужные "услуги" под разными предлогами
Повернутися до початку Перейти донизу
dmidob
Club Member
Club Member



Повідомлень : 32
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:42

Ключи они Вам выдадут,а вот воду, газ и свет не дадут. Как в "бриллиантовой руке" про лотерейные билетики - "не будут брать - отключим воду".
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:44

dmidob пише:
Ключи они Вам выдадут,а вот воду, газ и свет не дадут. Как в "бриллиантовой руке" про лотерейные билетики - "не будут брать - отключим воду".
Тоже не смогут
Повернутися до початку Перейти донизу
dmidob
Club Member
Club Member



Повідомлень : 32
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:48

Vilira пише:
dmidob пише:
Ключи они Вам выдадут,а вот воду, газ и свет не дадут. Как в "бриллиантовой руке" про лотерейные билетики - "не будут брать - отключим воду".
Тоже не смогут
Обоснуйте. Как раз ЖЕК и отвечает за все комуникации. Либо через них с принятием кабальной услуги по парковке, лио напрямую с поставщиками (киевгаз, киеввода и киевсвет) с прокладкой своей комуникации
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 21:57

dmidob пише:
Vilira пише:
dmidob пише:
Ключи они Вам выдадут,а вот воду, газ и свет не дадут. Как в "бриллиантовой руке" про лотерейные билетики - "не будут брать - отключим воду".
Тоже не смогут
Обоснуйте. Как раз ЖЕК и отвечает за все комуникации. Либо через них с принятием кабальной услуги по парковке, лио напрямую с поставщиками (киевгаз, киеввода и киевсвет) с прокладкой своей комуникации
Поймите, что ЖЭК - это компания, которой передана в управление общая собственность совладельцев. А не наоборот.
Коммуникации не ЖЭКа, а собственность компаний по предоставлению услуг (Киевгаза, киевсвета и т.д., с которыми будут заключаться отдельные договора)
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 22:17

Vilira пише:
Chiw пише:
У них будет выбор либо вручать ключи и получать все оплаты кроме парковки, либо не вручать ключи и не получать никаких оплат
Договор о покупке квартиры (инвестировании, переуступке, не важно) не с ЖЭКом, поэтому они вам НЕ МОГУТ отказать в выдаче ключей.
Читайте свой договор
Для ЖЭКа нет ничего невозможного, даже если он не прав Smile
В Правилах ФФБ есть пункт, что инвестор обязан заключить договор о предоставлении услуг на эксплуатацию, охрану и обслуживание Объекта инвестирования за 10 дней до получения Свидетельства о праве собственности. Т.е. формально инвестор имеет право ничего не подписывать аж до момента получения документов на квартиру, но за это право вам придется побороться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 15 Вер 2015, 23:41

А разве наличие ключей от китайской двери обязывает по закону меня платить за жилье, на которое у меня нет документов?
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyЧт 17 Вер 2015, 19:39

Вручение ключей это больше символ, вам их вручат после подписания акта приема-передачи, до которого может быть устранение недостатков. Этот акт означает, что застройщик выполнил свои строительные обязательства. После этого вас заносят в список на получение док-ов на право собственности.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:23

Шановні сусіди, я накидав текст звернення до ЖЕКу: https://docs.google.com/document/d/1_B0UGeFkKEFQT1gs1JbFkxksbvcKP5KLfhWWrGENq5U/edit?usp=docslist_api

Тепер його потрібно підписати. На мій погляд, в нас є два варіанти. Перший - це збиратися разом на вихідних, і підписуватися руками, або ж зробити це електронною поштою. Від нас не вимагається обов'язково фізично підписуватися, але в будь-якому разі краще вказувати ПІБ (підписант договору інвестування), номер будинку/квартири та телефон.
Підписування мейлом суттєво прискорить процес, на мою думку. Я потім ваші листи роздрукую, підпишу сам і постараюся доїхати до ЖЕКа вже на цьому тижні.
Яка ваша думка щодо підписання поштою? Якщо хоча б 10 чоловік будуть згодні і скажуть тут це, я підготую шаблон листа.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:30

drug123 пише:
Шановні сусіди, я накидав текст звернення до ЖЕКу: https://docs.google.com/document/d/1_B0UGeFkKEFQT1gs1JbFkxksbvcKP5KLfhWWrGENq5U/edit?usp=docslist_api

Тепер його потрібно підписати. На мій погляд, в нас є два варіанти. Перший - це збиратися разом на вихідних, і підписуватися руками, або ж зробити це електронною поштою. Від нас не вимагається обов'язково фізично підписуватися, але в будь-якому разі краще вказувати ПІБ (підписант договору інвестування), номер будинку/квартири та телефон.
Підписування мейлом суттєво прискорить процес, на мою думку. Я потім ваші листи роздрукую, підпишу сам і постараюся доїхати до ЖЕКа вже на цьому тижні.
Яка ваша думка щодо підписання поштою? Якщо хоча б 10 чоловік будуть згодні і скажуть тут це, я підготую шаблон листа.
Я за підписи власноруч. Якщо надалі будуть необхідні ці документи, краще заздалегідь робити по формі. Тут ще потрібно доопопрацювати. Якщо до завтра є час, я сможу завтра підправити. Але сьогодні маю багато роботи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Chiw
Club Member
Club Member



Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:37

Супер. Ми згодні. Влаштовуть обидва варіанти підписання. І так як живемо поряд, то зможемо і роздрукувати і в ЖЕК передати в будь-який час. Декілька сусідів також живут тут поряд, і їх підписи можу зібрати "вживу", звичайно що за їхньої згоди Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:39

Зворотня адреса обов"язково!
Повернутися до початку Перейти донизу
yasha0804
Club Member
Club Member
yasha0804


Повідомлень : 25
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:46

drug123 пише:
Шановні сусіди, я накидав текст звернення до ЖЕКу: https://docs.google.com/document/d/1_B0UGeFkKEFQT1gs1JbFkxksbvcKP5KLfhWWrGENq5U/edit?usp=docslist_api

Тепер його потрібно підписати. На мій погляд, в нас є два варіанти. Перший - це збиратися разом на вихідних, і підписуватися руками, або ж зробити це електронною поштою. Від нас не вимагається обов'язково фізично підписуватися, але в будь-якому разі краще вказувати ПІБ (підписант договору інвестування), номер будинку/квартири та телефон.
Підписування мейлом суттєво прискорить процес, на мою думку. Я потім ваші листи роздрукую, підпишу сам і постараюся доїхати до ЖЕКа вже на цьому тижні.
Яка ваша думка щодо підписання поштою? Якщо хоча б 10 чоловік будуть згодні і скажуть тут це, я підготую шаблон листа.
Привет. Я поддержу. Но думаю так же лучше собраться и всем подписать "вживую" письмо. На этих выходных не будет встречи соседей возле ЖК?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 12:55

Vilira пише:
Я за підписи власноруч. Якщо надалі будуть необхідні ці документи, краще заздалегідь робити по формі. Тут ще потрібно доопопрацювати. Якщо до завтра є час, я сможу завтра підправити. Але сьогодні маю багато роботи.
Я перепрошую, але не дуже розумію, про яку необхідність в документах йде мова, і про яку форму йде мова? Можете пояснити?
Щодо зворотньої адреси - при колективному зверненні в ній немає сенсу, достатньо вказати спосіб зв'язку з підписантом, тостатньо номеру мобільного телефону.
Ми ж не в суд чи прокуратуру звертаємося, а в ЖЕК повідомляємо про нашу позицію.
За правки буду вдячний, але я б волів не затягувати процес, а зробити все якомога швидше, щоб не було потім "ой, а ми не знали". Підписи фізичні за необхідності і потім зібрати можна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaliy80008
Club Member
Club Member
Vitaliy80008


Повідомлень : 72
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.08.2015
Звідки : KIEV

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:00

GOOD JOB!! Але Ярослав, як на мене, тут недостатьно посиланнь, що ми десь почули та нам десь сказали... от ми і жалкуємось на чутки. Було б добре, щоб хтось надав, з уже прийнятих квартир, договір на таку послугу або додаток до основного з детальним описом послуги та її вартістю. Що до посиланнь до закону, можна ще добавити про право на вільне пересування. Якби і нічого страшного, але чому хтось має фіксувати скільки раз на день я приїхав до власного дому та виїхав з дому. Задача охорони не пустити чужу машину на подвір*я, а не фіксувати переміщення мешканців. Та останнє: якщо в мене 2 машини, і я можу приїхати на ніч на любій з них, або просто мене хтось привезе та захоче зайти на каву піздно ввечорі - мені потрібно це передбачити та заяву написати за декілька днів вказавши номери машини можливого гостя? Вважаю, що для багатьох ця система буде не просто непотрібною, але й в край незручною.
Повернутися до початку Перейти донизу
dmidob
Club Member
Club Member



Повідомлень : 32
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:04

Господа, я с 3-его дома. Всячески против этой кабалы с платной парковкой. Имеет ли мне и таким же инвесторам, которым еще ждать и ждать, подписываться под этим письмом? Я всеми руками за - но как бы это не сыграло против.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira


Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:06

drug123 пише:

Я перепрошую, але не дуже розумію, про яку необхідність в документах йде мова, і про яку форму йде мова? Можете пояснити?
Щодо зворотньої адреси - при колективному зверненні в ній немає сенсу, достатньо вказати спосіб зв'язку з підписантом, тостатньо номеру мобільного телефону.
Ми ж не в суд чи прокуратуру звертаємося, а в ЖЕК повідомляємо про нашу позицію.
За правки буду вдячний, але я б волів не затягувати процес, а зробити все якомога швидше, щоб не було потім "ой, а ми не знали". Підписи фізичні за необхідності і потім зібрати можна.
Це моя порада, ви можете нею скористатись, чи не скористатись. Я завжди раджу документи готувати з розрахунком, що питання одразу не вирішиться і ці документи, можливо, знадобляться при зверненнях і до держ. органів. Тому, потрібно дотримуватись форм звернень, визначених законодавством.
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:09

Готов подписать и так и так, но считаю что необходима встреча в субботу, на которой в живую подпишут все желающие. До субботы можем вносить правки и дополнения в данный документ. И уже в понедельник завести в ЖЭК
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:11

Нужна "новая" тема про встречу. в названии указать дату встречи сразу

и повестку первом сообщении:
- звернення
- знакомство дополнительное
- совместное фото
- кофе/печеньки
Повернутися до початку Перейти донизу
metrolog
Club Member
Club Member
metrolog


Повідомлень : 401
Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015
Звідки : Киев

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:41

Ярослав добавь пожалуйста в шапку 2 адресата
1. Прайм
2. Гидроинжбуд
Может еще АМКУ приплести каким-то боком?
Повернутися до початку Перейти донизу
valentina0405
Club Member
Club Member



Повідомлень : 51
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.08.2015
Звідки : Київ

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:46

Я поддерживаю. Если встреча будет в субботу, то мы подъедем и подпишем.
Повернутися до початку Перейти донизу
yasha0804
Club Member
Club Member
yasha0804


Повідомлень : 25
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:47

valentina0405 пише:
Я поддерживаю. Если встреча будет в субботу, то мы подъедем и подпишем.
Я тоже смогу подъехать.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 EmptyВт 22 Вер 2015, 13:52

+1 за обращение в жек. пока могу подписать только по почте. как вариант, могу прислать скан написанного от руки ФИО, номера дома/квартиры, телефона, подписи. при распечатке просто вставите в шаблон вырезанное изображение.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Платне користування парковкою на території другої черги   Платне користування парковкою на території другої черги - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Платне користування парковкою на території другої черги
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Сусіди 3-ї черги
» Плата за автомобіль на території-здирництво чи структуризація

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: 2-а черга-
Перейти до: