Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Сміттєпровід та сміття

Перейти донизу 
+9
drug123
valentina0405
Annette113
Vitaliy80008
metrolog
Olya***
sanuk
Hawker
Сергій
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
investor110




Повідомлень : 91
Дата реєстрації : 14.09.2015

Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyЧт 01 Жовт 2015, 18:10

Щодо контейнерів у 1-й черзі. Там на велику яму два величезні мішки метра на чотири вглиб з кришкою, все скидається в один контейнер. Великі картонні коробки типу пакування від побут. техніки, меблів і т.ін. просили туди не скидати, а складати поруч. Я питав якось у водія-експедитора фірмовоі сміттярки чи можливе роздільне збирання, то він сказав, що ні, все сміття сортується у них на місці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Annette113




Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.09.2015

Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 09:08

То что все скидывается в одно - плохо. Значит нет никакой переработки для вторсырья. Я не против собирать отдельно для переработки пластик и бумагу. Мне нравиться система в Канаде, там в современных домах разделение идет сразу с мусоропровода, нажимаешь на кнопочку органик/переработка/мусор и все. И кстати всегда, правда там и квартплата существенная по отношению к з/п.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 11:27

Annette113 пише:
То что все скидывается в одно - плохо. Значит нет никакой переработки для вторсырья. Я не против собирать отдельно для переработки пластик и бумагу.  Мне нравиться система в Канаде, там в современных домах разделение идет сразу с мусоропровода, нажимаешь на кнопочку органик/переработка/мусор и все. И кстати всегда, правда там и квартплата существенная по отношению к з/п.
Аня, в нас насправді є переробка, все сміття, що не спалюється, неофіційно на полігоні сортується, вторсировина з нього продається. Не хочу вдаватися в не дуже приємні подробиці цього "бізнесу", але перейматися цим нам точно не варто, все цінне, що є у смітті, не викидається.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 17:22

Я ж кажу, в них наче є своя сортувальна станція. Взагалі, зараз дуже цікаві часи. Останнім часом бачу багато статей про зацікавленість інвесторів з Угорщини, Польші, Словаччини і навіть США з будівництва у нас сміттєпереробних заводів, бо сміття у нас дійсно багато - близько 20% територіі зайняте звалищами.
Повернутися до початку Перейти донизу
investor110




Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 EmptyПт 02 Жовт 2015, 17:25

Але щоб це сталось, потрібно закондавчо навести порядок у цій галузі, бо з тим, що зараз, працювати складно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сміттєпровід та сміття   Сміттєпровід та сміття - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Сміттєпровід та сміття
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Вивезення сміття

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Ремонт та дизайн нашого житла-
Перейти до: