Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія

ФорумФорум  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук

Результати пошуку:

Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми

Частка

Цепочка и крестик

Донизу 
АвторПовідомлення
АннаАносова

Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.07.2018

Цепочка и крестик  Empty
СтворюватиТема: Цепочка и крестик    Цепочка и крестик  EmptyНд 07 Лип 2019, 18:44

Сейчас в Польше. Приезжаем через недельку и сразу на кристины. Муж будет крестным, поэтому крестик и цепочку нужно заказать. Нужно взять заранее, потом приехать и забрать. Где посмотреть?
На початок Донизу
Martiscka

Дата реєстрації : 12.07.2018

Цепочка и крестик  Empty
СтворюватиТема: Re: Цепочка и крестик    Цепочка и крестик  EmptyВт 09 Лип 2019, 22:39

В церкви это все продается. Так что не нужно не какой спешки)
На початок Донизу
allina

allina

Дата реєстрації : 02.08.2017

Цепочка и крестик  Empty
СтворюватиТема: Re: Цепочка и крестик    Цепочка и крестик  EmptyСр 10 Лип 2019, 20:47

Откладывать на последний момент конечно же не лучшая идея. Я думаю вам стоит зайти в укрзолото. Там крестик с цепочкой, или же икону http://c-vestnik.ru/useful/?ID=11651 , все можно взять. Слишком дорогой не стоит покупать, лучше еще что то с вещичек подарить. Ну лично бы я так сделала на вашем месте.
Цепочка и крестик  XUkrzoloto_30978-1-5_01_3_1_579.jpg.pagespeed.ic.uLzwlXo3Mv
На початок Донизу
Спонсируемый контент

Цепочка и крестик  Empty
СтворюватиТема: Re: Цепочка и крестик    Цепочка и крестик  Empty

На початок Донизу

Цепочка и крестик
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Оффтоп-
Перейти до: