Форум ЖК Кришталевi джерела
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Ім'я користувача:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Покупка iPhone
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСб 07 Лист 2020, 13:43 автор iuska55

» Зарядка идет, но ноутбук не заряжается
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyНд 01 Лист 2020, 16:40 автор Samanta

» Дизайн интерьера
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 20 Лют 2020, 19:04 автор Samanta

» КУХНИ, ШКАФЫ КУПЕ НА ЗАКАЗ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 16:54 автор Ваш Мебельщик

» Бетонные лестницы
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСр 15 Січ 2020, 11:52 автор mirstupenek

» Мебель под заказ!
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСб 04 Січ 2020, 12:50 автор Const

» Детская зимняя куртка
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСб 21 Груд 2019, 20:30 автор Golden

» КОРПУСНАЯ МЕБЕЛЬ на заказ (кухни, шкафы, прихожие)
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyВт 17 Груд 2019, 16:28 автор Ваш Мебельщик

» Туры в риксос шарм эль шейх
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПн 09 Груд 2019, 19:58 автор Samanta


 

 Двухзонный счетчик электроэнергии?

Перейти донизу 
+7
drug123
Stanislav4ik
metrolog
Chiw
ronaldo
valentina0405
Hawker
11 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Hawker
Admin



Повідомлень : 623
Дата реєстрації : 12.05.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Вер 2015, 15:58

Stanislav4ik пише:
ЛС скинул. На счет проводки то интернет говорит что максимальная нагрузка на этот кабель 6.6 кВт. В общем если так, то придется его менять при ремонте (конечно же если можно увеличить мощность подаваемую на квартиру).

если учесть, что такой кабель идет к каждому блоку розеток, то хватит с головой)))))) в один блок врядли будет подключено 3-4 пожирателя энергии)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Stanislav4ik
Club Member
Club Member



Повідомлень : 29
Репутація : 2
Дата реєстрації : 15.09.2015
Звідки : Киев

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Вер 2015, 16:00

Это хорошо) а то еще и проводку менять совсем грустно было бы.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Вер 2015, 17:11

Hawker пише:
Выложишь свою схему на всеобщее обозрение сюда? Ссылка у меня есть, но через твою голову не буду прыгать)
Можу ввечері спростити до притомного стану і з коментарами викласти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 12:13

В шестом доме первой секции стояли однотарифные счетчики, (меркурий, а вот модельку не помню, забыл сфоткать Smile ) На Заболотного (теремки 1) киевэнерго полгода назад поменял бесплатно свои индукционные (механические) электросчетчики на электронные (счетчик, это их собственность) НІК 2104, многотарифный, с возможностью дистанционного считывания данных.
http://www.nik.net.ua/ru/product/NIK-2104
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 12:43

Valgus пише:
В шестом доме первой секции стояли однотарифные счетчики, (меркурий, а вот модельку не помню, забыл сфоткать Smile  ) На Заболотного (теремки 1) киевэнерго полгода назад поменял бесплатно свои индукционные (механические) электросчетчики на электронные (счетчик, это их собственность) НІК 2104, многотарифный, с возможностью дистанционного считывания данных.
http://www.nik.net.ua/ru/product/NIK-2104

Вот наш счетчик. 6-й дом, 1-я секция

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 N048rsp6w63q

Как добиться, чтобы и нам поменяли? Это реально? А то за свое бабло конечно можно, но...
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 12:55

Счетчик электроэнергии Меркурий 202.22 – однофазный электросчетчик с plc модемом, однотарифный
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 12:58

Valgus пише:
Счетчик электроэнергии Меркурий 202.22 – однофазный электросчетчик с plc модемом, однотарифный

Это я помню, ты уже писал. В нашем случае реальна замена за счет киевэнерго на двухтарифный?
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 13:07

http://kyivenergo.ua/ru/faq/bagatozonni_lichilniki/yakii-poryadok-vstanovlennya-_bagatozonnih-lichil-niki вот здесь есть ответ.
Сколько будет стоить замена однозонного счетчика на многозонный?
Цена комплексной услуги по замене электросчетчика на многозонный состоит из нескольких компонентов:

стоимость услуги замены составляет от 250,39 до 466,20 грн (стоимость зависит от класса напряжения счетчика и способа его включения). Посмотреть стоимость услуг по замене счетчика;
стоимость услуги параметризации — 138,61 грн;
стоимость счетчика (от 1200 грн)
Повернутися до початку Перейти донизу
Valgus
Club Member
Club Member
Valgus


Повідомлень : 59
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : Киев

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 13:09

и в догоночку:
Многозонные счетчики могут устанавливаться планово!
Ежегодно КИЕВЭНЕРГО планово меняет счетчики своих клиентов на зонные с целью внедрения системы АСКУЭ. Такая замена производится бесплатно! Поэтому перед тем, как покупать многотарифный счетчик, убедитесь, что по Вашему адресу не планируется внедрять систему АСКУЭ и заменять электросчетчики на зонные
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2015, 14:28

Нажаль планово в нас скоріш за все нічого встановлювати не будуть, так як наявність plc означає готовність до використання лічильника в складі АСКОЕ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСб 26 Вер 2015, 17:01

6 дом, 2-я секция, в гостях у @Valgus 'a

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Uhb70uaxtet1
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 B54f0s9ay53z
Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 9mwhvg23iy23


Останній раз редагувалося: Hawker (Нд 27 Вер 2015, 12:49), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyСб 26 Вер 2015, 21:07

Hawker пише:
6 дом, 2-я секция, в гостях у Valgus'a
Вау!!!!!
Ввід насправді 32, значить можна ставити собі в квартирі автомат 32В і не паритися з реле пріоритету. Чудова новина!
Повернутися до початку Перейти донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k


Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyНд 27 Вер 2015, 08:13

drug123 пише:
Hawker пише:
6 дом, 2-я секция, в гостях у Valgus'a
Вау!!!!!
Ввід насправді 32, значить можна ставити собі в квартирі автомат 32В і не паритися з реле пріоритету. Чудова новина!

Так і це не може не радувати!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 05 Лист 2015, 21:14

а напомните, какая электрическая мощность выделяется на квартиру? не могу найти на форуме
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyЧт 05 Лист 2015, 21:55

lis пише:
а напомните, какая электрическая мощность выделяется на квартиру? не могу найти на форуме

25А
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 08:02

Hawker пише:
lis пише:
а напомните, какая электрическая мощность выделяется на квартиру? не могу найти на форуме

25А
не, я не про то. я имел ввиду в КВт. хотя если 220*25А = 5,5КВт. Столько или может больше?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 09:17

lis пише:
Hawker пише:
lis пише:
а напомните, какая электрическая мощность выделяется на квартиру? не могу найти на форуме

25А
не, я не про то. я имел ввиду в КВт. хотя если 220*25А = 5,5КВт. Столько или может больше?

Именно столько Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: електричний ввід   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 10:02

lis пише:
не, я не про то. я имел ввиду в КВт. хотя если 220*25А = 5,5КВт. Столько или может больше?
Вірно тільки для резистивного навантаження (нагрівальні прибори). Для індуктивних споживачів - менше, залежить від cos φ
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 12:52

drug123 пише:
lis пише:
не, я не про то. я имел ввиду в КВт. хотя если 220*25А = 5,5КВт. Столько или может больше?
Вірно тільки для резистивного навантаження (нагрівальні прибори). Для індуктивних споживачів - менше, залежить від cos φ
то есть поставить индукцию вместо газа - вообще не вариант и выбивать будет?
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 15:16

Ігоре, це ж залежить не від виду плити, а від її потужності. Для індуктивних споживачів вказується потужність з урахуванням cos φ, можна спрощено сказати, що в перерахуванні на резистивне навантаження.

Я своїм попереднім коментарем хотів сказати, що так множити ампери на вольти в мережах змінного струму можна тільки тоді, коли ви знаєте природу споживача. А оперувати в розрахунках автоматів потрібно тільки в розрізі струмів, потужність тут - опосередкований параметр.
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 15:39

drug123 пише:
Ігоре, це ж залежить не від виду плити, а від її потужності. Для індуктивних споживачів вказується потужність з урахуванням cos φ, можна спрощено сказати, що в перерахуванні на резистивне навантаження.

Я своїм попереднім коментарем хотів сказати, що так множити ампери на вольти в мережах змінного струму можна тільки тоді, коли ви знаєте природу споживача. А оперувати в розрахунках автоматів потрібно тільки в розрізі струмів, потужність тут - опосередкований параметр.
а. понял. спасибо Smile мощности индукционок при полной нагрузке около 7 КВт, но ее никто на полную использовать не будет. вспомнил про пункт согласования изменения электрики с жэком. кажется, это тот случай, когда нужно согласовать с ними увеличение входной мощности на квартиру. буду с ними общаться. если кому это интересно, потом создам отдельную тему и буду подробно описывать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Hawker
Admin
Hawker


Повідомлень : 623
Репутація : 86
Дата реєстрації : 12.05.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 15:42

lis пише:
drug123 пише:
Ігоре, це ж залежить не від виду плити, а від її потужності. Для індуктивних споживачів вказується потужність з урахуванням cos φ, можна спрощено сказати, що в перерахуванні на резистивне навантаження.

Я своїм попереднім коментарем хотів сказати, що так множити ампери на вольти в мережах змінного струму можна тільки тоді, коли ви знаєте природу споживача. А оперувати в розрахунках автоматів потрібно тільки в розрізі струмів, потужність тут - опосередкований параметр.
а. понял. спасибо Smile мощности индукционок при полной нагрузке около 7 КВт, но ее никто на полную использовать не будет. вспомнил про пункт согласования изменения электрики с жэком. кажется, это тот случай, когда нужно согласовать с ними увеличение входной мощности на квартиру. буду с ними общаться. если кому это интересно, потом создам отдельную тему и буду подробно описывать.

Игорь, а выгоду от использования электроповерхности по сравнению с газовой вы просчитывали? Навскидку, мне кажется варить борщ в нашем случае дешевле газом Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
lis
Club Member
Club Member
lis


Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 16:32

Hawker пише:

Игорь, а выгоду от использования электроповерхности по сравнению с газовой вы просчитывали? Навскидку, мне кажется варить борщ в нашем случае дешевле газом Smile
да. в том-то и дело, что просчитал))) подобные расчеты есть даже в инете. я бы мог усомниться в случае неидукционной плиты, так как там по времени это все дольше происходит и большие потери тепла "мимо кассы". к тому же газ сейчас очень жестко бадяжат, поэтому потребление большое, а КПД маленькое. и сейчас уровняли всем тарифы на электричество.
единственный неоспоримый "+" газовой плиты - ее надежность. мне сложно представить, что нужно с ней сделать, чтобы она сломалась.
Повернутися до початку Перейти донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123


Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПт 06 Лист 2015, 16:45

lis пише:
а. понял. спасибо Smile мощности индукционок при полной нагрузке около 7 КВт, но ее никто на полную использовать не будет. вспомнил про пункт согласования изменения электрики с жэком. кажется, это тот случай, когда нужно согласовать с ними увеличение входной мощности на квартиру. буду с ними общаться. если кому это интересно, потом создам отдельную тему и буду подробно описывать.
Ігоре, там здається з київенерго потрібно узгоджувати, а не з ЖЕКом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Людмила




Повідомлень : 20
Репутація : -4
Дата реєстрації : 21.10.2015
Звідки : Київ

Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: лічильники   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 EmptyПн 09 Лист 2015, 09:20

Valgus пише:
http://kyivenergo.ua/ru/faq/bagatozonni_lichilniki/yakii-poryadok-vstanovlennya-_bagatozonnih-lichil-niki вот здесь есть ответ.  
Сколько будет стоить замена однозонного счетчика на многозонный?
Цена комплексной услуги по замене электросчетчика на многозонный состоит из нескольких компонентов:

стоимость услуги замены составляет от 250,39 до 466,20 грн (стоимость зависит от класса напряжения счетчика и способа его включения). Посмотреть стоимость услуг по замене счетчика;
стоимость услуги параметризации — 138,61 грн;
стоимость счетчика (от 1200 грн)

Ми на дачі міняли місяць назад лічильник на 2-х зоновий. Вартість з послугами програмації 1660грн, це при тому, що у нас 3-х фазі, а вони на порядок дорожчі від звичайних. Так що думаю вартість 2-х зонового лічильника буде ДО 1000грн, максимум.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Двухзонный счетчик электроэнергии?   Двухзонный счетчик электроэнергии? - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Двухзонный счетчик электроэнергии?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Как выбрать счетчик электроэнергии

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Ремонт та дизайн нашого житла-
Перейти до: